Sayfa 174/205 İlkİlk ... 74124164172173174175176184 ... SonSon
Arama sonucu : 1636 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: GOZDE - Gözde Girişim Sermayesi Yat. Ort. A.Ş.

1. Standart bezdirme hareketleri.. alım fırsatı vermekten başka işe yaramıyor.. YTD
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

2. İyi bir haber gelmeden (polinasın satışı,ses getirecek sağlam yeni bir iştirak edinimi vs) sert yükselecek gibi durmuyor hiç.Gün içi doldur boşaltlar devam ediyor gerçekten bıkkınlık getirdi artık.Ne yapacağımı da şaşırdım satıp 10 üstü kalıcı olduğunda mı alsam diyorum diğer herşey uçtu kaçtı ya ytd.

Edit:Yarısını verdim belli bir yeri geçmeden de almam.
    Son düzenleme : Ordinaryus; 06-04-2022 saat: 13:17.

3. 2021 sene sonu portföyün neredeyse yarısı Penta'da görünüyor. Şu andaki Penta pozisyonu ne bilmiyorum. Bence ucuz bir hisse ama elindeki Penta hisselerini, en azından borsada işlem gören hisseleri, bu fiyatlardan satabilirse daha da güzelleşir gibi. Kişisel görüşlerimdir, yatırım tavsiyesi değildir, takibe aldım. Penta hisselerini portföyde yok sayarak biraz izleyeceğim.

4. Ewt sanaldan reele geçmesi lazim artik.. bu karlari hissetmeli hissettirmeli yoksa asabsör kagit olmaya devam edecek gibi duruyor..al gülüm ver gülüm..eskiden IR departmaninj taciz ediyordum ara sira..gene sorusturmak lazim..hikaye kalmadi

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. GOZDE !!!!!!!
    BU tip şirketler ve davranışları sermaye piyasaları için büyük zarar teşkil etmektedir,bu kadar kar açıklayan bir hatırı sayılır tanınmış bir şirket halka açıldığından beri uzun yıllardır yatırımcısının parasını pul etmiş bir ve dolayısı ile Borsa ya da oldukça zarar vermişlerdir,ben yatırımcı olarak, Ülker in hiç bir ürününü almıyorum,ŞOK marketlerden alışveriş yapmıyorum,ve bu şirketin iştiraklerinden de alışveriş asla yapmayarak cezalandırıyor um.Tabiki hisseyi de düştükçe çoğaltarak devam ediyorum,tabiki bunlar benim fikirlerim olup asla yatırım tavsiyesi değildir...

6.  Alıntı Originally Posted by Ordinaryus Yazıyı Oku
    İyi bir haber gelmeden (polinasın satışı,ses getirecek sağlam yeni bir iştirak edinimi vs) sert yükselecek gibi durmuyor hiç.Gün içi doldur boşaltlar devam ediyor gerçekten bıkkınlık getirdi artık.Ne yapacağımı da şaşırdım satıp 10 üstü kalıcı olduğunda mı alsam diyorum diğer herşey uçtu kaçtı ya ytd.

Edit:Yarısını verdim belli bir yeri geçmeden de almam.
    Sattığımın birazını yerine koydum güzel oldu.Allahın belaları,ulan bir yudum suya muhtaç kalın inşallah.

Aylardır yükselmekten çok, düşmeye daha çok meyilli bir hisse görüntüsü vermeye devam ediyor...1 adım yukarı, 4 adım aşağı ...Bilanço falan da şimdilik hikaye, kaale almıyor, biz almışız ne fayda..Şirket kapalı bir kutu, haber yok, yatırım yok...yeni satış haberi yok...Pasif pasif devam ediyor, hayırlısı.Anlık fiyatıyla son 1 aylık primlenme oranı >>>>+++%2,68 >>>Enflasyonun altında....

100 hisselerinin yılbaşından beri primlenme oranları-büyük orandan küçüğe doğru..-

**Murat Ülker e ait şirketlerin hisselerin primlenme oranları görüldüğü üzere diplerde sürünüyor hala....

Sayfa 174/205 İlkİlk ... 74124164172173174175176184 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •