Sayfa 146/414 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246 ... SonSon
Arama sonucu : 3305 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. Şirketi kötülersem sizin için muteber olacağım sanırım.

2.  Alıntı Originally Posted by Kaan100 Yazıyı Oku
    Şirketi kötülersem sizin için muteber olacağım sanırım.
    .
    Çalıştırdığı personelin maaşında gözü olan(verirken içi giden) güççük durgut bayram ikramiyenizi kesmiş sanırım.geçmiş yazılarımı eksik okumazsan görürsün ben bu güççügünen 15-20 yıldır dans ediyorum ve şükür stratejimiz sayesinde kazandık ama her zaman kaymağını o yedi.Şimdiki kazancın onda biri de yoktu.Boşuna dememişler borsada hisse alınmaz patrona ortak olunur ve o da adamsa para yatırılır diye.Ben bunun kağıdında en az 4 kurum ve 4 ayrı isme ait hesapların portföy bütününü yönetiyorum ve hakımız olanı almadan gitmeyeceğiz.Borsada şu könjektörde bu ve gsdde den ucuz ve geleceği de en az 3-5 yıl iyi olan şirket sayısı 10-20 tane ancak vardır.Biz bekleyeceğiz operasyon müdürü ve siz ekip elemanlarına hisse çıktıkça eline verip sattıkça elinden alacak ve meydanı size bırakmayacağız.Hadi mesajımızı ilet güççük patronuna.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

3. Sana birşey demiyorum kendince bir hikaye yazıyorsun fakat sözlerinde ölçülü ol,
    Ben yatırımcıyım ve ekmek yediğim yere kötü söz söylememek düsturumdur.
    Hakkını arayan birisin, benim de haklarıma riayet eder, benim üzerimden örnek vermezsen daha şık olur

4. Endeks tarafında İşaret fişeğinin bugün veya yarın geleceğini düşünüyorum. Sektörün belirleyici 5 makro veri yükseliş olacağı yönünde bunun sert olacağını düşünüyorum. Bu da GSDHO fiyatına güzel yansıyacaktır.

5. Petrol düşüyor ama future artıyor gemi kiralarında garip

6.  Alıntı Originally Posted by Berkshire Hathaway Yazıyı Oku
    Petrol düşüyor ama future artıyor gemi kiralarında garip
    Petrol ana belirleyici değil. Geçen seneki rallide petrol kaç dolarlardaydı. Ayrıca petrol savaş nedeniyle çok yükselmeden de vadeliler 29000 dolarlar civarındaydı.

https://twitter.com/jhannisdahl/stat...u5Mlj3bCJAvkyA

Son düşüşte galiba Çin kaynaklı bir şeyler var. Son üç senede benzer bir şekilde bu tarihlere yakın, az veya çok bir düzeltme olmuş.

https://twitter.com/ed_fin/status/15...m5l6CrBdeULiZw

7. Bugun Artık F/K Olarak Bankalardanda ucuzsun GSD
    işc fk 3.21 Akbank 3.45 Yapikredi 3.54 Garan 4.05
    Yatirimci şu piyasada ucuz hisseye hasret kalacakken GSD FK 2.42 kahkahkah
    Zoraki istemeye istemeye 3.36 kapadin di mi GSD.. Piyasa gelmeye baslayacak tahtana artik baktin asagida emirler var dusursen mal kaptiracann ama dusurmekte istiyosun dusuremiyorsunnn birazda sen kudur eyyy GSD..
    (Tamamen hayali dusuncelerim kendi kendime konusmalarimdir.)

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Kaan100 Yazıyı Oku
    Şirketi kötülersem sizin için muteber olacağım sanırım.
    Selam kaan 100 siz geçmişte acemşah nici ile asuzu forumunda yazıyormuydunuz asuzu için ciddi rakkamlar yazıyordunuz hep beraber olduğunu gördük bravo demek lazım esen kalın

Sayfa 146/414 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •