Sayfa 613/1200 İlkİlk ... 1135135636036116126136146156236637131113 ... SonSon
Arama sonucu : 9598 madde; 4,897 - 4,904 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin

Alıntı Originally Posted by KYN1982 Yazıyı Oku
    sacro hocamin da hep umutla bekledigi guvendigi bir hisseydi fener bende bir umit bekliyorum ama malesef hicbir hareket yapmadi.. coca cola nin hareketlenmeden onceki haline benzetmistim sacro hocamda onaylamisti eger aynisi olacaksa bu hafta bir sicrama yapmasi lazim yoksa yine husran moduna devam sayin fight clup hocam siz ne dersiniz ?

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fenerimin yılı seneye inşallah :D
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Antalya'dan bir Gavurdağlı
    Gönderi
    370
     Alıntı Originally Posted by kar Yazıyı Oku

vkgyo Gunluk

vkgyo Aylık,2 temmuz 2017
    Aylıklar Harika görünüyor bence sabredene çok iyi getirisi olabilir .Teşekkürler

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    EN BÜYÜK KAZANCINIZ SAĞLIĞINIZDIR

3. Sacro bey " bryat " hissesinde dikkat ceken bir durum var mı yukarı yönlü ve takibinizde mı ?... teşekkürler...

4. Hayırlı günler hayırlı kazançlar dilerim..Ostim B den A grubuna geçmiş,KAP a da bildirmisler.

BLL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by yakkir Yazıyı Oku
    Aylıklar Harika görünüyor bence sabredene çok iyi getirisi olabilir .Teşekkürler

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    VKGYO GRAFİK ÜSTTE
    3,20 üzeri aylık kapanış yapamazsa X.A.B yapmış C için 2,10 lara kadar geri çekilme ve D için yükseliş 2019 lara tekabul ediyor.
    sadece saçma sapan bir senaryodur, 3,20 üzeri kapanışlarda geçersizdir.
    gözgöre göre götürceklerini teknikçi avlamadan götürceklerini, kan gözyaşı ve sabır çile çekmeden götürceklerini düşünmüyorum
    bu hisse bedelsiz vermişti bedelsizden önce 19 lara kadar gitmişti sanırım.

6.  Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    VKGYO GRAFİK ÜSTTE
    3,20 üzeri aylık kapanış yapamazsa X.A.B yapmış C için 2,10 lara kadar geri çekilme ve D için yükseliş 2019 lara tekabul ediyor.
    sadece saçma sapan bir senaryodur, 3,20 üzeri kapanışlarda geçersizdir.
    gözgöre göre götürceklerini teknikçi avlamadan götürceklerini, kan gözyaşı ve sabır çile çekmeden götürceklerini düşünmüyorum
    bu hisse bedelsiz vermişti bedelsizden önce 19 lara kadar gitmişti sanırım.
    yok abi 2011 yüzde 354 bedelli yaptı hisse sonra ve hisseyi tahtacı hüseyin yönetim arasında çatışma çıktı 2014 yılında yüzde 100 bedelli açıkladı yönetim 3,5 liradan ve tahtacı hüseyin ile yönetim mahkemelik oldu ve mahkeme hala devam ediyor rivayet odurki tahtacı hüseyin tahtayı bıraktırmak zorunda bırakıldı o da elindekileri çıkarmak ve bedelli giremek ve bedelliyi iptal emek için tahtanın içini oydu ve bedelli fiyatı tahta fiyatını geçti yönetim ciddi bir şekilde bedelliye girmek zorunda kaldı yönetimde 11 kişi çalışır dünya kadar para alır ama daha ne iş yaptığını kimse çözemedi diyede laflar oalıkta dolanıyor)
    ytd deli saçmasıdır

7. Usta makina takım için teşekkür ederm

8. Sacroya Ben de makine takim icin tesekkür ederim

Gesendet von iPhone mit hisse.net

Sayfa 613/1200 İlkİlk ... 1135135636036116126136146156236637131113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz