Sayfa 403/612 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon
Arama sonucu : 4894 madde; 3,217 - 3,224 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Ünsüz Düşünür Yazıyı Oku
    Son olarak şunu belirtmek isterim ki, bu şirketin geleceği çok parlak.. (Dikkat edin, sizlere bunu hisseden yeni çıkmış biri söylüyor, satıpta düşsün tekrar alayım diyen, sattığı hisseyi karalayan ucuz insanlardan değilim çok şükür.).... Herkesin bir omurga yapısı vardır, kimi Anasından omurgalı doğar kiminin de omurgası her çıkara, menfaate domalmaya müsait kıvraklıktadır.... Sadece tek birşeye dikkat edin, kenarda parası olmayan dikkat etsin ben bedelli sermaye artırımı gelme ihtimali görüyorum.. Parası olan hiç düşünmeden Sermaye artırımına katılsın. Şuan başka tahtayı tokatlıyırum ama birgün mutlaka döneceğim aranıza şimdilik hoşçakalın

F5321 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bilgileriniz içi tşk ler...bir konu hakkında detay vermeniz mümkünmü acaba ..bedelli yapma ihtimalinden bahasetmişsiniz...sebep gördugunuz seyleri nelerdir..şirketin..tşk?

2. bu hissenin primlenmesinden korkup kaçanlara 1-2 sözüm var..
    ben bu hisseye yeni girdim.yani bugün. siz satıp kaçarken ben alıyorum... ne kadar saçma di mi???
    işte bir temel analiz konusunda birazcık bilginiz olsa 5 liradan verip kaçrığınız hisse 1-2 yılda 20 lira olıunca "vay anasını" pişmaniyelerinden yemezdiniz.
    kat karşılığı vereceği araziden gelecek para global olarak yaklaşık 7-8 milyar TL. 1 milyar dolar civarında(Yaklaşık 15 milyar) limanı olan..ayrıca gayrımenkullerini burada yazmakla bitiremeyeceğimiz polhonun gerçek değeri bana sorarsan en az 25 milyar yani hisse başı 32 TL. Ben hep beklerim ve 2-3 yılda beklentimin karşılığını fazlasıyla alırım.bu da benim tarzım.

3.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    bu hissenin primlenmesinden korkup kaçanlara 1-2 sözüm var..
    ben bu hisseye yeni girdim.yani bugün. siz satıp kaçarken ben alıyorum... ne kadar saçma di mi???
    işte bir temel analiz konusunda birazcık bilginiz olsa 5 liradan verip kaçrığınız hisse 1-2 yılda 20 lira olıunca "vay anasını" pişmaniyelerinden yemezdiniz.
    kat karşılığı vereceği araziden gelecek para global olarak yaklaşık 7-8 milyar TL. 1 milyar dolar civarında(Yaklaşık 15 milyar) limanı olan..ayrıca gayrımenkullerini burada yazmakla bitiremeyeceğimiz polhonun gerçek değeri bana sorarsan en az 25 milyar yani hisse başı 32 TL. Ben hep beklerim ve 2-3 yılda beklentimin karşılığını fazlasıyla alırım.bu da benim tarzım.
    Hoşgeldin…..
    Korkup kaçanları boşver, onlar nasihat vermeyi sever sonra da kendisi kaçar. Hisse analizini sadece o herkesin yapabildiği temel analizden ibaret zannederler. Halbuki 2x2 =4 etse herkes kazanırdı. Ticaretten sadece en bilgililer kazanmıyor. Hissiyat, piyasaya üstten bakabilme, böbürlenmeme, en öenmlisi de cesaret lazım.

4.  Alıntı Originally Posted by ege941 Yazıyı Oku
    bilgileriniz içi tşk ler...bir konu hakkında detay vermeniz mümkünmü acaba ..bedelli yapma ihtimalinden bahasetmişsiniz...sebep gördugunuz seyleri nelerdir..şirketin..tşk?
    Bu hissenin bence bedelli yapma ihtimali çok düşük halka açıklık oranı yada geçmiş yıllarındaki bedelli yapmayisi yada şu an ki hisse performansı yada hisse geri çekimi bana bunları söylüyor. Yatırım tavsiyesi değildir kendi gorusumdur.

*** Aklım aldıklarımda değil aklım hala alamadıklarımda ***

5.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Bu hissenin bence bedelli yapma ihtimali çok düşük halka açıklık oranı yada geçmiş yıllarındaki bedelli yapmayisi yada şu an ki hisse performansı yada hisse geri çekimi bana bunları söylüyor. Yatırım tavsiyesi değildir kendi gorusumdur.

tşler ....bencede halka açıklıgı fazla olan sirketler bunu yaparlar diye biliyorum..ama işte sayın patron yüklü alım yapan ortakları köşeye sıkıştırmak için bir senaryo yaparsa orada biraz ihtimal var gibi...hakkımızdan hayırlısı..tşk ler

6. Bedelli yapma ihtimali bencede çok düşük ondan ziyade dün tavanda 2 milyon alıcı var bugün kimse yok alıcı cenahta enteresan olan bu yeni yatırımcı gelmiyor spek nereye çekerse oraya savruluyor boş tahta

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,189
     Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku

Hayırlı sabahlar dostum .Bedelli bedelsiz ... muhabbetleri .Farzları bırakıp nafile ibadete yönelmek gibi gelmişdir oldum olası...Sizin verdiğiniz bilgilerin yanında ne önemi var ki? ( o kebap o bahçede yenir demi )

y.t.d

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,189
    Bedelli gibi bi sohbet neden açıldıysa bugün bilemedim ama ( koskoca tüpraş bile 250 ile idare ediyor bizdeki sermaye 758) bedelliden gelen parayla yapılacak ilk ve tek iş Arsa dan gelecek paraya sağlam bi kasa almak olmalı zira aklıma başka bir yatırım gelmiyor

y.t.d.

Sayfa 403/612 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •