Sayfa 465/1000 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515565965 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 3,713 - 3,720 arası.

Konu: Vıop XLI

1. Ben xu100 yazıyorum dayı rakamlar 261.000 felan xu100 VOBcular. Heveslenmeyin sabaha kadar ayakta kalsanız uyumadan düşünsenize yanlış yoldasınız

Hayatınız gaymis sabaha kadar nöbet.

Yazık
    .

2. SPK Bülten çıkmış, İş Bankası bedelsiz başvurusu vardı deniyordu, ona yönelik bir şey yok. BBVA'da alt şirketler için muafiyet verilmiş. BBVA geri alım işi kapandı sayılır.

>>>>>

https://spk.gov.tr/Bulten/Goster?year=2022&no=28
    ...

D. DİĞER BAŞVURU SONUÇLARI

1. Banco Bilbao Vizcaya Argentaria S.A.’nın (BBVA), Garanti Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin (Garanti YO) dolaylı ve Garanti Faktoring A.Ş.’nin (Garanti Faktoring) doğrudan ana ortağı olan Türkiye Garanti Bankası A.Ş. (Garanti Bankası) sermayesinin %50,15’ini temsil eden paylara yönelik BBVA tarafından gerçekleştirilen gönüllü pay alım teklifi sonucu, BBVA tarafından Garanti Bankası’nın yönetim kontrolünün elde edilmesi sonucu Garanti YO ve Garanti Faktoring’de yönetim kontrolünün dolaylı olarak elde edilmesi nedeniyle II-26.1 sayılı Pay Alım Teklifi Tebliği çerçevesinde BBVA için doğan Garanti YO ve Garanti Faktoring’in diğer pay sahiplerine yönelik pay alım teklifinde bulunma yükümlülüğünden muafiyet verilmesi talebinin, anılan Tebliğ’in 18. maddesinin birinci fıkrasının (c) bendi uyarınca olumlu karşılanmasına karar verilmiştir
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. Xagusd bir şekilde kafa kopartacak 2 aydır izliyoruz ağzımız açık.

Asla masaya oturmam..

Forex yapmak isteyenler veya değerli maden kaldıraç ile bana bişey olmaz diyenlere

Dayı direk kafa alacak yapmayın...

Bu mal ya taban gidecek ya ralli. Her türlü yanlış tarafta olacaksın.

Ve borçlu kalacaksın. Yapma.. tostçu aç. Yapma. Hayatın kayar..

4.  Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    street figher memedabi.. atariye jeton da atmış
    batmazsak iyidir.
    Aboooww hakkaten memedabi gelmiş, levyeyi yanımızda bulunduralım nolur nolmaz

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Aboooww hakkaten memedabi gelmiş, levyeyi yanımızda bulunduralım nolur nolmaz

Dayı 21×2 42 yapıyor

Zevkine izlemek istiyorsan VOB yapmadan büyür izle.

Levye mevye hayatın nasıl gayabilecegi VOB da şekilde ki gibi oluşmuş Parabolic arc da görülüyor..

VOB YAPMAYİN

6. Parabolic arc da bir dibi atlasan borçlu kalırsın arc x2 x2 gidiyor.

VOB yapmayin

Memeeeetttttt
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    memet abi bebek sahili mi diyon yanee
    Bu formasyon tutar aga!

Sayfa 465/1000 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515565965 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •