Sayfa 279/993 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379779 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 2,225 - 2,232 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Millet bahçelerinde kek çay bedava olacaktı. Ankarada yok böyle bi yer Konyada millet bahçesi yazan yere girdim. Oradada çay paralı idi. Gerçekten merak ettim beleş olan bi tane millet bahçesi var mı ülkede
    Hatta konyadaki millet bahçesi o kadar düzki yuvarlanacak yerde bulamadım
    Lütfen ama. Yuvarlanmak için eğim vaat edilmedi. Kendi itiş kuvvetinizle yuvarlanın bir zahmet. Ayrıca çay, kek değil, yuvarlanmak bedava denilmişti.
    Hep nankörlük. Bedava yuvarlanabiliyorsunuz hala bir memnuniyetsizlik.
    Ben İzmir’de millet bahçesi görmedim, duymadım. Bilen varsa adresini versin lütfen.
    Yuvarlanmak için üste para vermeye hazırım.

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Millet bahçelerinde kek çay bedava olacaktı. Ankarada yok böyle bi yer Konyada millet bahçesi yazan yere girdim. Oradada çay paralı idi. Gerçekten merak ettim beleş olan bi tane millet bahçesi var mı ülkede
    Hatta konyadaki millet bahçesi o kadar düzki yuvarlanacak yerde bulamadım
    Başkan 3 sene önce Kültür Parkın içindeki Millet Kıraathanesinde beleşti çay ve kek!

Seni ağa sanıp para iştemişlerdir.

3. İki adet İstanbul gevreği aldım fırından. 10 TL verdim, para üstü bekliyorum. Bereket versin dedi.
    Geçen hafta 3,5 TL idi 5 TL olmuş.

Şu Millet Bahçesi konseptine acaip gıcık oluyorum...Ümraniyede Piknik yaptığımız yeri Millet Bahçesine dönüştürdüler...Millet Baçesi adını aldıktan sonra Park bile ücretli oldu a.q Aynı şey Üsküdar Millet Bahçesi içinde geçerli otopark ücrete tabii .Bunlar si...meyecekleri eşeğin önüne ot bile koymuyorlar...

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    İki adet İstanbul gevreği aldım fırından. 10 TL verdim, para üstü bekliyorum. Bereket versin dedi.
    Geçen hafta 3,5 TL idi 5 TL olmuş.
    Geçen hafta 4 tl idi ankara simidi 4 gün konyayabgittim geldim 5 tl olmuş. Sabah pazar kurulur bizde gitti 3 adet pembe domates 6 adet salatalık aldım. 22 tl bayıldım. Psikoyu bulayımda bana ucuza salatalık domates alacak yer tarif etsin
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Geçen hafta 4 tl idi ankara simidi 4 gün konyayabgittim geldim 5 tl olmuş. Sabah pazar kurulur bizde gitti 3 adet pembe domates 6 adet salatalık aldım. 22 tl bayıldım. Psikoyu bulayımda bana ucuza salatalık domates alacak yer tarif etsin
    TÜİK başkanı 2 sene öncesinin fiyatlarını veriyor.
    Zaman makinası bir tek kendisinde var maalesef.

Enflasyonla mücadele sertleşmiş 20 tüik bölge müdürü aynı anda görevden alınmış
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Enflasyonla mücadele sertleşmiş 20 tüik bölge müdürü aynı anda görevden alınmış

Sayfa 279/993 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379779 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •