Sayfa 49/1000 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 385 - 392 arası.

Konu: Viop XLIII

1. Bence sabah alanlar gitmeyeni satıyorlar.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. ak ve ısc gönderdim hoşuma gitmeyen makina geldi .
    gün içi tredar etmeye çalışıcam.
    hızlı banka ve endeks hareketi oldu.
    yük hafiflettik.
    FORMASYON AVCISI -53

3.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Global çete, RESESYON,ENFLASYON diye diye en dipten ralli yaptırdı...

Bizdekiler de enflasyon muhasebesi bankaları olumsuz etkiler diye diye ralli oldu...Çok uzun zamandır borsadayım...Bu uzmanlardan hayır görmedim.

Hele 2009 krizini hiç unutmam..NTV de yuvarlak masa etrafında 5-6 ekonomist,port. yön. oturmuştu..dedikleri şuydu:'' BU SEFER FARKLI...''

YANİ BURADAN ASLA HİSSE ALMAYIN..bıst100; 20.900 den 57.000 gitti..
    Yahu olur mu öyle şey... Onlar ekonomist değil manipülatörmüş...

Bist endeksi Türk Lirası üzerinden belirlenen bir gösterge. Enflasyon olduğu an devalue oluyor zaten.

Ki borsa sadece günümüzü değil geleceği de fiyatlar. Enflasyon 'u, beklenen enflasyonu, dolarizasyonu ve dolarizasyon beklentisini dikkate alıp, bunlara bist 'in dünyada fk oranına göre en ucuz borsalardan birisi olduğunu da eklersek fırtınanın yönü gayet açık.

Şahsen benim yılsonu beklentim min. 4000+

Lütfen yaptığım yorumu al-sat olarak algılayıp zarar etmeyin. Objektif ve sayısal verilere dayalı bir yorum yaptım. Yoksa yarın 500 düşer ertesi gün 300 artar o ayrı bir konu. Ama akıntının yönü gözleri görenler için nettir...
    Sular yükselince, balıklar karıncaları yer. Sular çekilince de karıncalar balıkları yer.

4. neyse bu günlük kalsın yarına anektarları hazır edin demedi demeyin
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

5. Migros ve BIM'i Tarım Kredi indirime girmeden yükseltiyorlar.

Bir çok üründe indirim yapılacakmış.

>>>>>>>>>>>
    Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tarım Kredi Kooperatifleri'nin büyükbaş hayvan etinde yüzde 30-35 indirimle satışa başlayacağını söyledi. Erdoğan, bu marketlerde şeker, un gibi 30-40 çeşit üründe de süratle indirime gidileceğini belirtti.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Migros ve BIM'i Tarım Kredi indirime girmeden yükseltiyorlar.

Bir çok üründe indirim yapılacakmış.
    Et fiyatları da %30 düşecekmiş
    Tarım kredi işi 1 yıldır konuşuluyor. İnşallah düşürülür. Bakalım sadece bazı çikolata, şeker, bisküvilerde mi %20 fiyatlar düşecek yoksa şeker, zeytinyağı, un da mı....

7. Kapanışta tekrar bir makas açma hareketi görmez isek yarın düzeltme yaşarız.

8.  Alıntı Originally Posted by Abnormal Yazıyı Oku
    Kapanışta tekrar bir makas açma hareketi görmez isek yarın düzeltme yaşarız.
    Yarın düzeltme yüksek ihtimal. Eli de hazırlıyor son 1 saattir.

Sayfa 49/1000 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •