Sayfa 264/709 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364 ... SonSon
Arama sonucu : 5666 madde; 2,105 - 2,112 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1. MAKTK - Makina Takım

Geberttiler hisseyi

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by capricornson Yazıyı Oku
    Elinde hisse varken neden açığa satsın ki? Hem hissenin fiyatını da düşürüyorlar peki bu kimin yararına olabilir.
    keşke herşey bu kadar dürüst ve mantıkla açıklanabilse
    Bak yukardaki arkadaş bile ne diyo ünlü açıkcı avlasaya madem yetkili,kardeşim bırada her türlü oyun tiyatro kapan tuzak var, siz sadece alıyolar satıyolar mı sanıyorsunuz, keşke bir traderin gerçek hayatını anlatan bir film çekseler de seyretsek yada sadece bir gün traderi canlı seyretsek,emin olun bizim bildiğimiz borsayla hiç alakası yok resmen satranç oynuyorlar beş on hamle sonrasını hesap ediyorlar bir yandan alıp bir yandan açığa satıyorlar emin olun beyin eror verir

Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir..!
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

3. Zenginlerin bahçeleri fakir insanların gözyaşlarıyla sulanır !

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by sancaktar Yazıyı Oku
    keşke herşey bu kadar dürüst ve mantıkla açıklanabilse
    Bak yukardaki arkadaş bile ne diyo ünlü açıkcı avlasaya madem yetkili,kardeşim bırada her türlü oyun tiyatro kapan tuzak var, siz sadece alıyolar satıyolar mı sanıyorsunuz, keşke bir traderin gerçek hayatını anlatan bir film çekseler de seyretsek yada sadece bir gün traderi canlı seyretsek,emin olun bizim bildiğimiz borsayla hiç alakası yok resmen satranç oynuyorlar beş on hamle sonrasını hesap ediyorlar bir yandan alıp bir yandan açığa satıyorlar emin olun beyin eror verir

Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir..!
    Haklısın dolandırıcılık böyle birşey. Senin mantığını alt etmek için her yolu her tür dalavereyi çevirecektir.

5. Anlaşılan o ki spek tertiplediği bu çıkışta yeteri kadar hisse toplayamadı. O yüzden tekrar aşağı bastı diyebilir miyiz?

6. Yine geldik ayni yere ulan ben sizin varya:

7. Arkadaşlar beni hepiniz az çok tanıyorsunuz benim beklentim sizlerden farklı günlük aylık giyatlarla ilgilenmiyorum bu yüzden de bir süre hiç birşey yazmayı yafa yazılana cevap vermeyi düşünmüyorum herkes kendi hür iradesi bilgisi tecrübesiyle istediğini yazar istesiğine inanır yercihini yapar
    Dilerim herkes sonunda gönlünden geçeni alır ve mutlu olur
    Sonuçta ben bu şirketin bekcisi yafa avukatı değilim sizler gibi sıradan bir yatırımcıyım kim ne isterse kendine göre ne doğruysa onu yapsın,ben hep söylediğim gibi filmin son sahnesine kadar bu hisseden çıkmicam ister batsın ister çıksın
    Kalın salıcakla..

Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

8.  Alıntı Originally Posted by capricornson Yazıyı Oku
    Anlaşılan o ki spek tertiplediği bu çıkışta yeteri kadar hisse toplayamadı. O yüzden tekrar aşağı bastı diyebilir miyiz?
    hiç alakası yok mu kaymagı ben yiyeyim kimsye de bir şey yedirmem diyor adam hisselerin % 91ne sahip yarın bakmışsın alavare dalavere
    virman derken %95 e sahip olmuş ben borsadan çıkacam diye bir haber gönderir istediği fiyata malı alır hadi size güle güle gidin kumda oynayın der başka izahatı yok ytd

Sayfa 264/709 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •