Sayfa 713/1000 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763813 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 5,697 - 5,704 arası.

Konu: Viop XLIII

1. Sen idareli kullanıyorsun silahi.
    Fakat stop denen bişey de var.
    O hiç aklına gelmiyor gibi.
    İlave şhort
    İlave şhort
    Bence İlave yapma işini iptal et.
    Karda isen İlave et
    Zararda İlave etme
    Veya
    Kapa tekrar aç

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Yanlış anlama yemekci abi sitemim sana değil, bak bende black monday neden olmasın yazdım seans kapanışında
    SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Abd borsalarında paraşütler açılmadı.
    Direk çalışacaklar gibi bi halleri var.
    Bakalım ne kadar kayıtsız kalacağız

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. filmin sonunda bademgiller asrın kazığını atarak gidecekler sanki.ne bileyim aaabi..

Alıntı Originally Posted by dva glaza Yazıyı Oku
    KAP: IZMDC [ ] İZMİR DEMİR ÇELİK SANAYİ A.Ş. Faaliyetlerin Kısmen veya Tamamen Durdurulması ya da İmkansız Hale Gelmesi

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1059715

Uzun Çelik Ürünleri (Nervürlü İnşaat Demiri) pazarında yaşanan dönemsel daralma neticesinde ilgili ürün talebinde azalma yaşanmaktadır. Artan üretim maliyetleri ve ekonomik koşullar gereği, proaktif yönetim anlayışı çerçevesinde kaynakların daha etkin, verimli kullanılması ve olası maliyet zararlarını önlemek amacıyla;

Şirketimiz üretiminin Çelikhane bölümünde üretime geçici olarak bir vardiya ara verilerek üretimimizi iki vardiyaya, Çubuk Haddehanesi bölümünde ise üretime geçici olarak iki vardiya ara verilerek üretimimizi bir vardiyaya düşürmüş bulunmaktayız. Profil Haddehane tesisimizde üretim normal düzeninde devam edecektir.

Alınan bu aksiyonlar geçici olup, operasyonlarının devamlılığını teminen Uzun Çelik Ürünleri (Nervürlü İnşaat Demiri) pazarında yaşanacak gelişmeler, üretim maliyetleri, talep ve siparişler göz önünde bulundurularak dinamik olan bu sürecin içerisinde söz konusu vardiyalar artırılabilecektir.

İşbu açıklamamızın İngilizce çeviri metinlerinde herhangi bir farklılık olması durumunda, Türkçe açıklama esas kabul edilecektir.

__________________________________________________ ______

Bir kaç gün önce 1 arkadaş bu şirket hakkında yazmıştı.

YTD
    hissede olanlar iyice zarar etmişti.....bu haber de kötü yazık ya.....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

5.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Bıst100 e en fazla 3 gün süre veriyorum..SP500 takmamak ne demek.Bazen 2 hafta takmaz ama sonra blok bir şekilde aslına rucu eder.

-Varlık alımı eylülde artıyor ve piyasa bundan hiç bahsetmiyor..

-Enerji krizi Avrupada ,kışla beraber zirve olacak...Bizim ihracatımız olan bölgede resesyon..

Bence globalde sağlam satış gelecek..mesela sp500; 61.8 e kadar çekilse (3.200) bıst100 hala,bana ne der mi..

Acaba kalllavi bir düşüş öncesi yükseliş mi,bu?

Öyle yüksek enflasyon demeyin, bazı hisseler kaça katladı..VOB, yapmayın.....hele short asla yapmayın....sakın ha...

Arjantin borsasında DOLAR BAZLI NE OLMUŞ..MERAK ETTİM..

2 Eylül .BIST100, 3222 ve vob;3673

o kadar malı nereye goturecek satmaya kalksa forumun halınden de bellı kımse almaz mal elde kaldı o malı yıkmak ıcın gaz degıl 50 mlyer dolar haberı gelmelı
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

6.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun dayıcığım .

50 bin lotu olanı Ereğli emekli ünvanı veriyorum

Bende yeni temettü emeklisi ilan ettim

Finansal özgürlük için iyi olur

Bu ünvanı diğer temettü şirketleri ile taçlandırıyorum.

YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,483
    Gazprom, Avrupa'ya gaz akışını tamamen durdurdu

SM-M307FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hiç bir şey göründüğü gibi değildir...

8.  Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    9 eylül

Mevcut piyasa koşullarındaki değişiklikler sebebiyle Temerrüt Faiz Oranımız 9 Eylül 2022 itibarıyla TPP Gecelik (iş günü) Gerçekleşen işlemlerin ağırlıklı ortalama x 4 katı olarak güncellenecektir.
    pıyasa kosullarında ne olumsuzlugu var borsa yukselıyır ..dolar sabıt bu nasıl oluyor bırı anlatsın...yıne sıkıstırdılar paralı adamları Allah rahmet eylesın....aralık ayında 18den 5 tl yı goren barla batırdıkları adamlar gıbı
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

Sayfa 713/1000 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763813 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •