Sayfa 232/993 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332732 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 1,849 - 1,856 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

1. Benimde başıma gelmişti garanti 5 gunde çözebilmisti.
     Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, dün sabah Encardım ile TEB atm'sine gidip 4000TL yatırmak istedim. (1 ay içerisinde 3 işlem ücretsiz yapılabiliyor) Parayı aldı, sonra teknik arıza deyip kartı iade etti, parayı yuttu, ekrana da 0850 ile başlayan bir numara yazıp, bu numarayı arayın dedi.

Ben numarayı aradım, Teb yetkilis çıktı, olayı anlattım, enpara (finansbank) müşterisi olduğumu öğrenince enparayı aramalısınız dedi. Enpara çözüm merkezine yazdım hemen, kayıt oluşturup en kısa sürede döneceğiz, sizin atm başında beklemenize gerek yok dediler.

Sonra bu sabah aradım, daha inceleme başlatmadık diye cevap verip, inceleme biter bitmez size haber vereceğiz yazdılar.

Daha önce başına bu tür para yutma olayı gelen arkadaş var mı acaba? Kaç günde çözülüyor, atm önünde parayı da saymıştım, herhalde atm kamerası çekmiştir, umarım bir sorun çıkmaz. Başına gelen, bilgisi olan varsa, haber verirse sevinirim...

2. Benimde başıma geldi bir kağıt para eksik yatırmışlardı banka ing idi

3. Dünya ticaretinde yeni dönem yeni bir kavram.''Friendshoring''
    Ticaretin sadece dost ülkelerin kendi aralarında yapılması konusu gündeme gelebilir.
    Cold War Trade.
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

4.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Ben oyumu hangi aday olursa tek şartla vereceğim .

Emniyet whatsapp ihbar hattı kuracak orada trafik kuralı ihlali yapanları foto çekip göndereceğiz böylece kaldırımda giden motorsiklet ve scooter olayı çözülecek .

Kaldırımda arkadan çarpar motorcu bir de pişkin pişkin sert çarpmadım ki der üç gündür tek kol kullanıyorum .

Trafik terörünü kim çözecekse oyum ona olacak
    Fahri trafik müfettişi olup cezayı kendiniz kesebilirsiniz. Ben evrakları hazırladım da üşendiğimden daha başvuramadim, arabaya kamera da aldım, trafikte canımı sıkan kural ihlali yapan kim varsa basacağım cezayı, her gün kırmızıda geçenleri yazsam yeter

5. Banyo sabununa iyi geçirmişler. Bundan sonra totoyu yaprak ile silip sabunsuz yıkanmak lazım enflasyon yok ki hiç TÜİK te

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    Sn EGEDUK, Sn bidbas, Sn Pscyokinesis,

Cevaplarınız ve verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan: "Yunanistan, İzmir'i unutma ileri gidersen bedeli ağır olur".
    Cambaza bak' oyununu bilir misiniz?..
    Eskiden yükseğe bir ip gererlermiş.
    Cambaz ipin üstünde yürürmüş…
    Yan kesiciler de insanların yukarıya bakması için, “cambaza bak cambaza bak” diye elleriyle yukarıyı gösterip milletin cebini, cüzdanını boşaltırlarmış.
    Nerden aklima geldiyse..
    Neyse..

8.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Fahri trafik müfettişi olup cezayı kendiniz kesebilirsiniz. Ben evrakları hazırladım da üşendiğimden daha başvuramadim, arabaya kamera da aldım, trafikte canımı sıkan kural ihlali yapan kim varsa basacağım cezayı, her gün kırmızıda geçenleri yazsam yeter
    Bi alım donemi filan var mi yoksa bunda da torpil torpido filan işliyor mu?

Sayfa 232/993 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332732 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •