Sayfa 960/1001 İlkİlk ... 460860910950958959960961962970 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 7,673 - 7,680 arası.

Konu: Viop XLIV

1. Tekfen in grafiği kötü olsa da son bir yılda en ucuz şirketlerden birisi Ülker ile beraber. Bilançolar ayrık

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. kala kala bu kadar malım kaldı...

kozaayıda aldı biri 34 liradan...

kuşa döndü portföy...

Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Fitch Türkiye'de enflasyonun hızlı şekilde gerilemeyeceğini ve büyümenin yavaşlayacağını öngördü- Bloomberg HT

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Türkiye ekonomisine ilişkin düzenlediği
    webinarda Türkiye'de enflasyonun hızlı şekilde gerilemeyeceğini ve büyümenin
    yavaşlayacağını öngördü.
    Bloomberg HT'nin ilgili haberi:
    https://www.bloomberght.com/fitch-te...irmesi-2317358
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

Fiçh miçh ne anlar büyümeden.kim büyüyecek.
    Ayrupa mı..
    Öyle büyüyeceğiz ki
    Arkada dökülenlere kimse bakmayacak..
    Hayat ve benzeri hayat olacak..
    Tarihte çiğ köftenin etli yapıldığını hatırlamayacak..
    Patatesli olanını sevecek..

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

güzel gündü

bugün zarar eden limon satmalı

tüm sigaralara ikişer tl zam gelmiş

ve bir çok şeyede

6.  Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Hepsi olur. Karı boşamaya birşey diyemem! Aynı dertten muzdaribim. Geçen gün bir maraş usülü ekşili köfte yaptı, tencereyi sömürecektim..

Dijital anjiyoyu yine de dikkate alın derim. Önlem olarak. On dakka sürüyor, kesik yok delme yok. Biraz mide bulanıyor o kadar..
    Digital anjiyo dediğin tomografi cihazında üç boyutlu çekilen anjiyo değil mi

7. badkim in derdi nedir ki ?

8.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku

pıst 100 3457 üzeri çoklu kapanışlarda yukarı hareketin devamını beklerim.
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    gözlerin görmüyor senin , okuduğunuda anlamıyorsun yazarak çalış diyecem oda yokben hisseciyim
    yavrucum pıst 100 için 3457 üzeri çoklu kapanışta trend başlar 3900 bilanço beklentim dedim.
    dün pıst 100 grafı attım seçime kadar 4400 beklentim.
    vıop benim için sadece ince hareketlerde var çok malda isem şişmişse oyun hedge olurum ,
    veya teknik olarak düşüşü gördüysem 10-20 kontratlık oyun kurarım yakın stoplosslu.
    içinde patlamasın diye ortaya yazdım hadi beni rahat bırak....

dip not anlamazsın diye önemli noktaları işaretledim
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    pıst 100 3040 döndüğünden beri aldığım tahtalar içinde bilançolara kadar Sasa,sıse,petkm,Akbnk,odas,thy, porföy bu şekilde devam ediyorum.
    duruma göre bazı yan tahtalarda güzel treda imkanı oluyor günümüz böyle akçay
    yaptığım stratejiye göre pozisyonlar devam ediyordum yalnız bugun petkm deki ordinocu dan dolayı tahta değiştirdik isc ve hekts ekledim .Diğer pozisyonla beraber devamPıst 100 içinde şunu söylemek istedim 3900 bilanço hedefi vermiştim , bugun biraz yabancı girişi ve devamında çoşkuyu seven badem oyun tarzı ile güzel kapanış oldu .3900-4000bu bölge kanal katlama bölgesi üzerinde çoklu kapanışlarda yukarı bantlar takip edilmeli.
    dinlenelim FENERBAHÇEMİZİN maçını seyredelim.
    kolay gelsin.
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 960/1001 İlkİlk ... 460860910950958959960961962970 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •