Sayfa 767/890 İlkİlk ... 267667717757765766767768769777817867 ... SonSon
Arama sonucu : 7113 madde; 6,129 - 6,136 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. turgg e gerçekten bizim borsada işlem görüyor mu patron alsın bunu burdan

2. turgg ye el atan yokmu ille tapuları bekliyeceğiz

3.  Alıntı Originally Posted by caziler Yazıyı Oku
    turgg ye el atan yokmu ille tapuları bekliyeceğiz
    Kendi capimizda gucumuzle el attim, ky olarak yarim milyonluk mali stokladim. Darisi diger arkadaslara. Esas istegim grup halinde bir anda yapalimdi ama destek atan olmadi. Benim canli yayin esnasinda rahatlikla koordine olup yapabilirdik. Baktim gelen giden yok hisse de 200 altinda oyalaniyor. Affetmedim.

Not: Turgg derinlikli 10 kademe acik canli yayin devam ediyor. Iki hafta daha surecek. Gelmek isteyen j o i n . Me den kodu: borsayayin15 Saat 10 aksam 18:10 araliginda girebilir.

Gazmanbaba ozellikle seni agirlamaktan memnun olurum canli yayinda. Guzel sohbet oluyor. Bilgilerinle oradaki arkadaslarida aydinlatirsin.

Ytd

4. Tüm gerçek yatırımcı paydaşlarıma hayırlı bol kazançlar dilerim hepinize hayırlı güzel sağlıklı günler olsun.
    Sn paydasim 1 haftadır hastalık ile uğraşmaktan bırak canlı yayını canlı bir yer kalmamış bugün çok şükür biraz kendime geldim.
    Benim gibi ehtiyardan bir boh olmaz bu saatten sonra bayrak sizde gençlerin önünü açmak lazım.
    Destek kısmına gelirsek malesef para bitti aşk bitti.

Daha en son aldığım maliyete bile gelmedi.

Hadi ben kaçar biraz daha yatayım haftaya görüşmek üzere tavanlarınız bool olsun.

5. Borsada Amok koşusu bitti ve turgg sezonu açıldı…

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Tüm gerçek yatırımcı paydaşlarıma hayırlı bol kazançlar dilerim hepinize hayırlı güzel sağlıklı günler olsun.
    Sn paydasim 1 haftadır hastalık ile uğraşmaktan bırak canlı yayını canlı bir yer kalmamış bugün çok şükür biraz kendime geldim.
    Benim gibi ehtiyardan bir boh olmaz bu saatten sonra bayrak sizde gençlerin önünü açmak lazım.

Hadi ben kaçar biraz daha yatayım haftaya görüşmek üzere tavanlarınız bool olsun.
    Geçmiş olsun Sn Gazmanbaba
    Ara ara destek yapıyoruz ama hayatım cilvesi işte.Esege cilve yap demişler çifte atmış.

Güzel düşünelim.Degerlisin.

7. Geçmiş olsun Sn Gazmanbaba allah şifa versin

8.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Tüm gerçek yatırımcı paydaşlarıma hayırlı bol kazançlar dilerim hepinize hayırlı güzel sağlıklı günler olsun.

Çok geçmiş olsun sy paydaşım. Acil şifalar dilerim. Bir an önce iyileş yokluğunu fazla hissettirme. Sağlıcakla.

Sayfa 767/890 İlkİlk ... 267667717757765766767768769777817867 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •