Sayfa 736/1019 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786836 ... SonSon
Arama sonucu : 8151 madde; 5,881 - 5,888 arası.

Konu: Viop XLV

1. Matriks'deki gibi biri derinliğe bakınca filitreli görüyor, traderlar ne tarafta ise tersine hareket ediyor.

Bence yatırım için eşinin çocuğunun hesabına alıp, trade işini ayrı hesapta yapmak lazım. Yatırım için alırsın herif vay trader gelmiş diye onun üzerine oynar.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. 2020 şubat mayıs kur 6,9-8.4 zamanı forum arşivine bak.. İyi pazarlandı.. Hemde bayağı uzun vadeli..
    **almayanın ne salaklığı kaldı nede yatırımdan anlamadığı.
    Faizler artmadan önce uzun vade eurobondu öve öve bitiremeyenlerin hepsi kayıp..
    Aynı şey burada da oldu... Yabancı gelmeden çıkmaz.. heh..

Satıcı taraf dili - alıcı taraf dili..
    Memento mori

3.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    ağa amma yazdın yaw. kaç yıllık hesaplar. o yıllar ev aldım. almasam şimdi kaç evim olurdu gerçekten bilmiyorum

1 yılda yaptığımı yazsam ufak bir roman denemesi olur. kimse de inanmaz o ayrı.

en son alkayı 40 civarı gömüp 30'dan erdemir aldım.

1 yılda tek satış alka. gerisi full alım.
    Öncelik iş,sonrası imkanlara göre oturulacak keyifli 1 ev,sonrası ARSA ve BORSA arasında oynaşmak.
    Kazancı realize ettiğinde mutlaka kendine imkanlarına göre ödül vermeli insan.

Örneğin;Marshall bize iyi 1 tatil yaşatmış 2010 yılbaşında.....

YTD

4.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Çok para kazanayım da nasıl olursa olsun mantığını hatalı buluyorum. Başkasının hakkına girmektense kendine güveniyorsan gel viop ta kaldıraçlı işlem yap. Bizde görelim kalıbının adamı mısın?
    bu tip insanları kuşlu sitede nedense hep takip ederim , gerçekten nedenini çözemedim , ortak özellikleri siyasi iklime ayak uydururlar hatta en öne geçerler , çoğu , vatan ,millet, bayrak , asker gibi kutsalları kullanır
    hele biri var ki ********im abartmıyorum sabaha kadar bar pavyon geziyor , sabah eve gelince sabah ezanının sözlerini yazıyor , uyumayın ,hayalleri olan uyumaz diyor en arsızı bu
    ismini de verebilirim bunlar tescilli ve kayıtlı kişiler Hasan Meşe
    Bu vatandaş sayısız para cezası ve işlem yasağı aldı ama hala hisse söyler
    şimdi bu kadar para cezası alan birisi nasıl hisse söyleyebiliyor birisi bana izah etsin ,gerçekten anlamıyorum ben , arıza bende de olabilir diye soruyorum

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Risk olmazsa kazanç olmaz, totosu yiyen poz. alır
    Viop da gün içinde algıyı öyle bozuyorlarki....Kazanmak çok zor oluyor.....kaybetmek çok kolay...viop bazı zamanlar içi boş top gibi istedikleri yöne çok rahat götürüyorlar.... dün thebigshort uyardı bugün akşama doğru uyardı hakikaten uyarıları tuttu ...Palayı mı dinliyor diyesim geliyor thebigshort un...
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

SURİYE'YE KARA HAREKATI MESAJI: KENDİ BAŞIMIZIN ÇARESİNE BAKMA HAKKIMIZ DOĞMUŞTUR
    Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Suriye sınırlarıyla ilgili anlaşmalarımıza sadık kaldık ama madem karşımızdakiler sözlerini tutamıyor, öyleyse bizim kendi başımızın çaresine bakma hakkımız doğmuştur." dedi.

Alıntı Originally Posted by dva glaza Yazıyı Oku
    Öncelik iş,sonrası imkanlara göre oturulacak keyifli 1 ev,sonrası ARSA ve BORSA arasında oynaşmak.
    Kazancı realize ettiğinde mutlaka kendine imkanlarına göre ödül vermeli insan.

Örneğin;Marshall bize iyi 1 tatil yaşatmış 2010 yılbaşında.....

YTD
    Güzel karlara imza atmışsın.....Bereketli olsun.....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

8.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    bu tip insanları kuşlu sitede nedense hep takip ederim , gerçekten nedenini çözemedim , ortak özellikleri siyasi iklime ayak uydururlar hatta en öne geçerler , çoğu , vatan ,millet, bayrak , asker gibi kutsalları kullanır
    hele biri var ki ********im abartmıyorum sabaha kadar bar pavyon geziyor , sabah eve gelince sabah ezanının sözlerini yazıyor , uyumayın ,hayalleri olan uyumaz diyor en arsızı bu
    ismini de verebilirim bunlar tescilli ve kayıtlı kişiler Hasan Meşe
    Bu vatandaş sayısız para cezası ve işlem yasağı aldı ama hala hisse söyler
    şimdi bu kadar para cezası alan birisi nasıl hisse söyleyebiliyor birisi bana izah etsin ,gerçekten anlamıyorum ben , arıza bende de olabilir diye soruyorum
    Olayı çözmüşsünüz :-)

Vatan, millet, bayrak, dini söylemler ardında takipçiye kitleme... :-)

Benimde en çok dikkatimi çeken özellikler bunlardı...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 736/1019 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •