Sayfa 124/837 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224624 ... SonSon
Arama sonucu : 6689 madde; 985 - 992 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. bu info bitmedi mi daha yahu ?? tavan isteğimizi kursağımızda bırakıyor....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Aldığı son 3 ihaleyi başka bir enerji firması alsaydı direkt tavana kilitlerdi.
    Gesanın acelesi yok sindire sindire, kademeleri doldura doldura yükselmesi
    en sağlıklı olanı. Azar azar hedefe doğru gitsin yeter.

Bu arada her şey yolunda giderse 2023 hedefim Mayısta 500 TL, Aralıkta 1.000 TL.
    Bu hedefler şahsi görüşüm. Olmayabilirde, nasip bu işler.

Syg.

3. alfas tavan olmak üzere..kwon dostumuzun tahtacı derdi yok... gönül rahatlığı ile tavan oluyorlar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    gazanız mubarek kazancınız bol olsun.
    teşekkürler.. bu tarz paylaşımlarda sıkıntı yok dimi yıllar önce çok paylaşırdım da çağ değişti yasak vs yoksa arada bende atabilirim

ugraşıyorum elle yazmaya
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu info bitmedi mi daha yahu ?? tavan isteğimizi kursağımızda bırakıyor....
    Geçen gün Sasa mazini anlatıyordun. En sonunda çevrendekilerden etkilenip sattığını ve hatta bundan epey etkilenip bir kırılma yaşadığını söylemiştin sanirim.
    Eger iznin olursa şunu sormak isterim:Sasa neticede bir "kimya" firmasiydi. Sen mutlaka geleceğe dair sektöre özel ciddi bilgilerle efsane beklentiler kurmuşsundur ama simdiki yenilenebilir enerji potansiyeli gibi değildir diye düşünüyorum.
    Demem o ki "Orada seni çeken neydi?". Gesan'da benzer tılsımdan var gibi. Teknik,temel analiz dışında "o tılsım" benim merakımı çek celbediyor.

Bugün hacim 600 ml. çıkışı destekliyor.
    Fakat ne hikmetse son hafta alışlarını Citiye aktaran HSBC bugün ortalıkta yok.

Syg.

7.  Alıntı Originally Posted by Ömür Yazıyı Oku
    Geçen gün Sasa mazini anlatıyordun. En sonunda çevrendekilerden etkilenip sattığını ve hatta bundan epey etkilenip bir kırılma yaşadığını söylemiştin sanirim.
    Eger iznin olursa şunu sormak isterim:Sasa neticede bir "kimya" firmasiydi. Sen mutlaka geleceğe dair sektöre özel ciddi bilgilerle efsane beklentiler kurmuşsundur ama simdiki yenilenebilir enerji potansiyeli gibi değildir diye düşünüyorum.
    Demem o ki "Orada seni çeken neydi?". Gesan'da benzer tılsımdan var gibi. Teknik,temel analiz dışında "o tılsım" benim merakımı çek celbediyor.
    sasada beni çeken devasa yatırımları idi...üreteceği üründe dünyada sıralamaya girme isteğiydi...böyle bir hedef çok büyük yatırımları ,bu yatırımlar da çok büyük ciro ve karları beraberinde getirecekti...ben de o süreci yaşamak istemiştim..

gesanda ise türkiyenin ve dünyanın artık yenilenebilir enerjiye 20-30 yıl içinde hızlıca dönüş isteği var..bu isteği gerçekleştirmek için devasa yatırımlar ve devasa teşvikler yapılması gerekiyor...çok büyük bir pazar ortaya çıkıyor...gesanın da bu pazarda söz sahibi olduğunu düşündüğümüzde bu pastadan ciddi bir pay alacağını düşünüyorum...gesan bu pazarda en hazırlıklı şirketlerden biri...bu pazara girecek yeni firmalar daha yeni yeni fizibilete çalışmaları yapıp ardından yatırımlarını yapacaklar..bu yatırımlardan ne kadar ciro ve kar elde edebilecekleri , ne kadar rekabetçi olabilecekleri bile şüpheli iken gesan bu yolda çok ilerde...

işte gesanın bu avantajını düşündüğümüzde gesanın daha çok büyüyebileceği görülebiliyor...bu yüzden de bu büyümeden gesan gibi yatırımcılar da pay almak isteyeceklerdir...biz bu durumu gesan 20 tl lerde iken gördük...bir çok yatırımcı yeni yeni uyandılar...

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    sasada beni çeken devasa yatırımları idi...üreteceği üründe dünyada sıralamaya girme isteğiydi...böyle bir hedef çok büyük yatırımları ,bu yatırımlar da çok büyük ciro ve karları beraberinde getirecekti...ben de o süreci yaşamak istemiştim..

gesanda ise türkiyenin ve dünyanın artık yenilenebilir enerjiye 20-30 yıl içinde hızlıca dönüş isteği var..bu isteği gerçekleştirmek için devasa yatırımlar ve devasa teşvikler yapılması gerekiyor...çok büyük bir pazar ortaya çıkıyor...gesanın da bu pazarda söz sahibi olduğunu düşündüğümüzde bu pastadan ciddi bir pay alacağını düşünüyorum...gesan bu pazarda en hazırlıklı şirketlerden biri...bu pazara girecek yeni firmalar daha yeni yeni fizibilete çalışmaları yapıp ardından yatırımlarını yapacaklar..bu yatırımlardan ne kadar ciro ve kar elde edebilecekleri , ne kadar rekabetçi olabilecekleri bile şüpheli iken gesan bu yolda çok ilerde...

işte gesanın bu avantajını düşündüğümüzde gesanın daha çok büyüyebileceği görülebiliyor...bu yüzden de bu büyümeden gesan gibi yatırımcılar da pay almak isteyeceklerdir...biz bu durumu gesan 20 tl lerde iken gördük...bir çok yatırımcı yeni yeni uyandılar...
    Eyvallah. Peki Gesan da Sasa gibi "Yok artık,zaten onca kat gitmiş,daha ne olabilir ki!" sorularına muhattap olsa da finalde Sasa benzeri bir noktaya yol alır şeklinde bir beklentin var mı?

Sayfa 124/837 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •