Sayfa 375/841 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425475 ... SonSon
Arama sonucu : 6721 madde; 2,993 - 3,000 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    Astor'a gelen yoğun talebin gerçekleşmesi ile babası Gesan'ın fitili ateşlendi. Bundan sonra para çıkışı, BOFA, yabancı takası vb. parametre olmaktan çıkar. Yarın Astor işlem görmeye başlar. Bakarız tavanında 50 milyon lot. Gesan'ı tetikler. Öbür gün Europower halka arz onayı gelir. Gesan'ı tetikler. Haftaya bedelsiz onayı gelir. Gesan'ı tetikler. Öbür hafta panel fabrikamız açılır. Gesan'ı tetikler. Bilanço vb. derken yolumuza devam ederiz. Yeterki patronlar tekrar satışa geçmesin.
    gerçekten de gesanda gündem yoğun...bu beklentiler en azından gesana zirve tazelemesi yaptırması lazım...zaten eğer 300 ü geçebilirse çanak katlaması yaparak 400-450 civarlarına kadar gidebilir (300-175=125 +300=425 )

yeterince dökmüş iseler ve buna da niyetleri varsa ?? öyle bir potansiyel doğabilir...merakla bekliyoruz..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Majör direnç 235 arkadaşlar.

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    gerçekten de gesanda gündem yoğun...bu beklentiler en azından gesana zirve tazelemesi yaptırması lazım...zaten eğer 300 ü geçebilirse çanak katlaması yaparak 400-450 civarlarına kadar gidebilir (300-175=125 +300=425 )

yeterince dökmüş iseler ve buna da niyetleri varsa ?? öyle bir potansiyel doğabilir...merakla bekliyoruz..
    haftalık falama çalışırsa da 400 ler gibi gözüküyor davos vs baya bir yeşil enerjide ataklar olacak muzaffer beyin dedigi gibi patronlar satmazsa yine bozmazlar ise gideriz rahat rahat..
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

4. şöyle saat 16:00 lara kadar 235 civarlarında kalabilirse satıcılar azalacağından yukarıya ivmelenebilir....umarım ki öyle olur...nasip diyelim...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

bankoff dünden beri 272bin lot satmış..

artık dünkü gibi oluversin 3 saatte oturalım temiz temiz
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6. Insallah gün sonu tavan yapacak gibi duruyor yine de Allah bilir

SM-N770F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. duruşu güzel gerçekten..yalnız türibünlere baktığımızda sadece 24 kişi var...iki ay önce 50-85 kişiler oluyordu...demek ki çok ky döküldü...sabır edip dayanabilen çok az kişi kalabildik...nasip nasip nasip....

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    duruşu güzel gerçekten..yalnız türibünlere baktığımızda sadece 24 kişi var...iki ay önce 50-85 kişiler oluyordu...demek ki çok ky döküldü...sabır edip dayanabilen çok az kişi kalabildik...nasip nasip nasip....
    yarı yarıya dökmüş gibi milleti...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 375/841 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425475 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •