Sayfa 264/1009 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364764 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 2,105 - 2,112 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    https://www.paramedya.com.tr/devami/...n-talep-geldi/

Ohhh ne güzel dünya. Mal sahibi malını vergi cennetine çıkarmanın en basit yolu

yoksa bahamalılardan bu kadar talep geldiğini düşünecek kadar ahmak mıyız?
    Muhtemelen bu yerli birine ait üç beş tavan sonrası malı kitleyecek bedava para kazanacak. Ben borsadaki kumarın çok kötü biteceğini düşünüyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Sayın Tinaz teşekkür ederim. Aslında hatalı bir soru sormuşum. Şunu öğrenmek istiyorum Sıfır oto fiyatları son 3 yılda dolar bazında ne kadar artış yaşadı. Bilenler yardımcı olursa teşekkürler. Otomobili satmayı düşünüyorum da.
    hocam araçların maliyet artışları üretildiği ülkenin enflasyonundan az değil eğer yatırım için fazladan aracınız var ise yada artık ihtiyacınız olmayacaksa aracınızı satmanıza bişey diyemem ama tekrar araç alacaksanız arada zaman geçirmek dezavantajlı olabilir çünkü paranızı enflasyondan koruyamayabilirsiniz. çünkü araçlarda genelde euro ya endeksli parite farkını da distribütör yansıtmaz çünkü onun da maliyetleri gün be gün artıyor enflasyon kaynaklı.

Umarım fikir vermiştir.

3. Diyarbakır da çocuk sünnet olmak üzere hastaneye gidiyor bademcikleri alınıyor. Sağlık konusunda bir şey yazmak istiyorum ama başıma geleni yazsam kimse hastaneye gitmez. Tek cümle ile anlatayım. Ftr de yatarken elimde silah olsa o asistanı vururdum. Zaten o da beni öldürmek istedi yaptığıyla.

4.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Merhaba bu konuda bilgi verebilirim

Mesela amerika porsche üzerinden cevap vereyim

911 modeli 90.000 dolardan 106.000 e geldi

AMA !!!!!!

Beverly hills porsche HAVA PARASI alıyor

50.000-90.000 dolar arasına kadar çıkıyor modele göre !!!!

Liste fiyatı yanıltıcı yani

Resmi bayi bunu yapıyor.
    onların aklına 6000 km sınırı gelmemiş tabi şarkistanda eğitim almalılar kurnazlık konusunda misal çamlıca cami nin beleş otoparkı oto galerisi gibi olmuş

5.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    19,31’e değdirmiş gecenin bir vakti.
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    merkezdeki nöbetçi sık sık uykuya dalıyor alarm kurmuş çalınca kalkıyor müdahale ediyor
    iş bankasında 34 e kadar vurdurmuş
    https://www.sabah.com.tr/galeri/ekon...paketi-geliyor

üstadlarım bu 0,69 'un hikmeti nedir yol gösterin bizim gibi ihvan kardeşlerinize başka oran mı yok

altın oran gibi mübarek

Fibonacci mezarında ter dönmüştür.

6.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Muhtemelen bu yerli birine ait üç beş tavan sonrası malı kitleyecek bedava para kazanacak. Ben borsadaki kumarın çok kötü biteceğini düşünüyorum.
    bunlar için özel fonlar kuruluyor malı çakmasa da vergi avantajı olacaktır. burada fondan stopaj ve gelir vergisi vermek zorunda kalacaksınız.

7. Kanser vakalarında Dr hastayı ameliyata alır açar ameliyatta gördüğü durum karşısında hiç bir yere elini sürmeden geri kapatır. Çünkü dokunulacak durum yoktur. Bizim ekonomi de seçimden sonra böyle olur. Cin ekonomisini çözdüklerinde her yerde mayın görecekler. Dokunduğu an patlar. Mecburen sürdürecekler bir kısmını.

8. Ekonomist arkadaşta ameliyat olmuştu herhalde beynini aldılar yanlışlıkla.

Sayfa 264/1009 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364764 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •