Sayfa 291/1009 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391791 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 2,321 - 2,328 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Vallahi herkesin kapasitesi k.k den fazla, kapasite konusuna girmeyelim bence ayrıca 0.01 oy alacak adamlara milletvekilliği bile vermek fazla iken Muharreme bakanlık tabi ki verilmeli.
    KK'nin hangi hizmetini gordun de kapasitesini ogrendin ?

Ayni malum sahsin ifadeleri.

Iciniz yaniyor biliyorum, beter olun.

2.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    1930 lar cok eskide kaldi 100 sene oncesine gitmeye gerek yok

Artik yeni anlayis para basip ekonomiyi kurtarmak

Nasil olsa dunyada uzerinde 100 dolar yazan tuvalet kagidini degerli zanneden 8 milyar insan yasiyor

Enflasyon yaratmadan para basabilen hicbir ekonomi b-a-t-a-m-a-z

Bugun itibari ile ABD nin borcu 31 Trilyon dolari gecti bi kac sene ver bu 40 trilyon dolara cikacak 10 sene ver 50 trilyon dolara cikacak. Ama bak gor ne dolarin degeri dusecek nede enflasyon patlayacak. Pandemi donemindeki yuksek enflasyonu bundan ayri tutuyorum gecici durum.

Amerika batmaz. Bi iki tane banka batmasi sinek viziltisi. Bak ben amerikada yasiyorum o bankanin battigini cevremdeki insanlarin hicbirinin haberi bile yok. Cunku hukumete yonetime 100% guven var. Ekonomi bilimi psikoloji ve guvene dayalidir.

Perception is reality.

Onemli olan gercekler degil insanlarin kafasindaki gerceklerdir (perception)

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,027
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku

Ali babocan ve ahmet davudov u canlandırma hizmeti mesela, yada islamist saadet partisi, fetösever demokrat parti daha sayalımmı?
    Yandığımız tek şey seçimi yine hediye edecek olması.
    Another day in paradise

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,027
    Daha önceki hizmetleri, arap kökenli ekmek için ekmel hizmeti, muharrem inceyi harcama hizmeti. Referandum da adam kazsndı hizmeti, selocan ile akp nin eski kasasını hapisten derhal çıkaracağız söylemleri,
    Mesela kazanırsa eminim 15 temmu bombacılarını da çıkarır, fb kumpas davasından yatanları da çıkarır. Sürgündeki fetöcüleri de danışman yapar.
    Keşke dertleri ülke ols a.
    Another day in paradise

5. Pazar fiyatı yazmıyorum artık dileyen Bağdat caddesinde kurulan pazara gidebilir fiyatları görebilir dedim daha ne yapabilirim artık .

Bağcılar pazarının yarı yarıya veya bazı ürünlerde 3 te biri fiyatları olduğu bir gerçek .

Sosyete pazarlarına gidin varoş pazarlara değil diyor pazarcı sanki

Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Öğretmen olduğu için Milli Eğitim Bakanlığı iyi olur aslında.
    Deniz baykalın daha güleç ve espiritüeri
    Ama hizipçilikte onu geçer yakında
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. Troller ikramiye almış , harekete geçmişler .

Muharrem den neither village nor town olur . Muharrem şu an Truva atı gibi ileri geri hareketler peşinde , şahsi görüşüm hiç bir üretim işine ilayik degil zaten dersane sahipliği demek üçkağıtçılik demektir gelen gidene tabi yaparız senin çocuğunu mühendis yaparız B..kunda da boncuk görünüyor tarzı laf ebeligi üretim merkezi . Muharrem ile Cem e oy verenler aslında RTE ye oy vermiş olacaklar.

Tabii herkesin kendi görüşü saygı duymalıyız .

İkinci bir trolluk bahsi " yaw , ne yaparsa yapsın Reyis in %40 oyu var hep anketler öyle diyor vay anasını arkadaş deprem bile oyunu azaltmamis " tarzı hesapta muhalif olan tipler kim biliyor nereden biliyor belli değil salla gitsin sandık vb hilesi olursa "adam kazandıcilar " a aynı lafı tekrarlama imkanı
    20 yılı aşmış uluslararası destek sahibi bir grup her türlü laf ebeligi olacak.

Ama Muharrem i samimi savunan arkadaşlar bir daha iyice bir düşün sunler
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

8.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku

Sayın tınaz ben dibine kadar Atatürkçü sapına kadar muhalifim ama en önce demokratim. Meralin neyini görüp kapasitesiz diyorlarsa aynı mantikla bende k.k. yi kapasitesiz görüyorum olamaz mı? Hayırdır diktator mu çıkartıyoruz da elestrimize ciyakliyorsunuz.

Sayfa 291/1009 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391791 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •