Sayfa 293/1009 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393793 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 2,337 - 2,344 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

muharremi al ittifaka olsun bitsin. Seni ittifaka almayalım ama sen bizim lehimize çekil ne demek. Yuzde yarim oyu olmayan geleceği devayı ittifaka alıp inceye kendi logosuyla ittifakta yervermemek ne derece samimi ?
     Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Troller ikramiye almış , harekete geçmişler .

Muharrem den neither village nor town olur . Muharrem şu an Truva atı gibi ileri geri hareketler peşinde , şahsi görüşüm hiç bir üretim işine ilayik degil zaten dersane sahipliği demek üçkağıtçılik demektir gelen gidene tabi yaparız senin çocuğunu mühendis yaparız B..kunda da boncuk görünüyor tarzı laf ebeligi üretim merkezi . Muharrem ile Cem e oy verenler aslında RTE ye oy vermiş olacaklar.

Tabii herkesin kendi görüşü saygı duymalıyız .

İkinci bir trolluk bahsi " yaw , ne yaparsa yapsın Reyis in %40 oyu var hep anketler öyle diyor vay anasını arkadaş deprem bile oyunu azaltmamis " tarzı hesapta muhalif olan tipler kim biliyor nereden biliyor belli değil salla gitsin sandık vb hilesi olursa "adam kazandıcilar " a aynı lafı tekrarlama imkanı
    20 yılı aşmış uluslararası destek sahibi bir grup her türlü laf ebeligi olacak.

Ama Muharrem i samimi savunan arkadaşlar bir daha iyice bir düşün sunler
    Yatırım Tavsiyesi Değildir, en doğru karar herkesin kendi şartlarına göre kendi vereceği karardır.

2.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Sayın tınaz ben dibine kadar Atatürkçü sapına kadar muhalifim ama en önce demokratim. Meralin neyini görüp kapasitesiz diyorlarsa aynı mantikla bende k.k. yi kapasitesiz görüyorum olamaz mı? Hayırdır diktator mu çıkartıyoruz da elestrimize ciyakliyorsunuz.
    Ben diktator filan cikarmam, bu dusunce bana cok ters.

Tahammul edemedigim yaptiginiz haksizlik, gecen biri de KK'nin egosunu anlatiyordu.

Bu soygun cetesinden kurtulmak icin bir firsat bu secim.

Surekli olarak adamin planlarini degil, kisiligine saldiriyorsunuz.

Sadece KK'na degil, burada bir uyeye de bunu yapsaniz karsi cikarim.

Fik'ri degil adamin sahsini bu tur yazilarla karalamak, dibine kadar Atatürkçü olan birine yakismaz.

3. Adamlar bir soygun cetesi ve hirsiz.

Gecmis secimlerde oylarin nasil calindigina, Balyoz ve Ergenekon davalariyla piril piril insanlarin nasil hapse atildigina hepimiz sahit olduk.

Yapilan tum secimlerde AA dahil tum teskilat hile ile milletin oyunu caldi gercegi varken, hala KK su kadar secim kaybetti soylemi bana pek iyi niyetli gelmiyor.

Bunu yapmayin, eger yaparim diyorsaniz, Atatürkçüyum demeyin.

Depremlerin 42'nci gününde Adıyaman'da enkazdan bir erkeğin cansız bedeni çıkartıldı

https://www.dijitalgaste.com/depremd...A7cjb2jHb7in0E

Görüldüğü gibi hala enkazdan insan çıkıyor...Yetkili ve sorumlular enkazın altında kaldığının resmidir...

5. Şurda -hakaret içermeyen- iki çümle yazalım sabah kapımıza polis gelir... yok kapasite yok mankurt... düşüncemizi özgürce ifade edebilecek seviyeye gelelim o bile yeter ... https://www.birgun.net/haber/gazeted...nulmaz-148221?

6. Bir cadirin fiyati 5.000 TL. civarindaymis.

Deprem olunca 3 gun bekleyelim fiyat artar demisler ve 19.000 TL.den satmislar.

Bunu konu eden tek bir yaziniz yok.

Biri Ekmel desin bak gor, kac fikirsiz cikip hemen yazmaya basliyor.

Bir bilim adami Youtube da anlatti, " Bu secim namuslular la namussuzlar arasinda bir secimdir, siyasetle alakasi yok..!" diyor.

Burada yazilanlari sandiginizdan cok kisi okuyor.

KK'unu karalamaktan, sahsina vurmaktan vaz gecin artik.

Cunku siyaset tarihinin gordugu en durust insanlardan biri.

Yok Meral Hanima sunu yapti bunu yapti diyorsan, oy vermezsin gider.

Ama haksiz itham ve karalamalar kul hakki yaratir, bir gun sorarlar, neyini gordun de bu iftirayi attin diye.

Ha inanirsin inanmazsin o konu kendi bilecegin is, ama soru soruldugunda neyin ne oldugunu anlarsin.

7.  Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    Hurma ve badem onlineçiftçi, kabuklu ceviz ve kaju kanneci, incir reçeli tuğba kuruyemiş markalarından parça parça trendyoldan aldım. Kupondur, banka puanıdır yaklaşık %15 aşağı oldu yazdığım fiyatlardan.Diğer platformlarda da varlar pttavmdir, hepsiburadadır falan. Siirt fıstığı ve ceviz içini konyada eski garaj civarı yerel kuruyemişçiden, kavrulmuş fındık tmo bayisinden 500 er gramlık vakumlu paketi 55tl olacak şekilde. Ayrıca tmoda iri fındık parçacıklı %26 fındıklı kakaolu fındık ezmesi 400 gramı 28tl mükemmel ötesi, yanında sarelledir, nutelladır halt etmiş...
    Arkadaşlar fındık içi TMO da. Benim gibi yanlış anlayıp tarım kredi ye gitmeyin. TMO fındık gerçekten hesaplı 500gr 57 TL ama 17,85 kargo ücreti var ve en fazla iki kg toplam 4 paket alabilirsiniz.

8.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar fındık içi TMO da. Benim gibi yanlış anlayıp tarım kredi ye gitmeyin. TMO fındık gerçekten hesaplı 500gr 57 TL ama 17,85 kargo ücreti var ve en fazla iki kg toplam 4 paket alabilirsiniz.
    Sayın ayasofya belki ufak zam, gelmiştir. Eğer birisine aldırtabilirseniz eski selçuklu belediyesi tarafında ( eskiden 2.kipanın olduğu, şimdi çelikkayalar olan) tmo nun fiziki dükkanı var. Herşeyden 5er tane aldırabilirsiniz. Kredi kartı geçerli.

Sayfa 293/1009 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393793 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •