Sayfa 69/297 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon
Arama sonucu : 2371 madde; 545 - 552 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    bitti mi diyorsun yani karolin için batıyor mu koca şirket..ne güzel ky kaçırıyorlar tebrik etmek lazım speği..
    tahta da spek falan yok kendi haline bırakılmış.. ky falan kaçıran da yok. sadece tacirler böyle günlerde bedava mal deyip heybesine atıyor.

Alıntı Originally Posted by 4N1K1H Yazıyı Oku
    tahta da spek falan yok kendi haline bırakılmış.. ky falan kaçıran da yok. sadece tacirler böyle günlerde bedava mal deyip heybesine atıyor.
    atsınlar bakalım ben karoline güveniyorum beklemek gerekiyorsa beklerim.....

3. Düşüşe doymak bilmedi karelimiz. Kuşlu sitedeki çoğu teknikçiyi de tuzakladılar. Dayak manyağı yaptılar hisseyi.

Alıntı Originally Posted by server Yazıyı Oku
    Düşüşe doymak bilmedi karelimiz. Kuşlu sitedeki çoğu teknikçiyi de tuzakladılar. Dayak manyağı yaptılar hisseyi.
    ne kadar ok gerilirse o kadar ileri gider....hacimsiz düşüşler ile nereye kadar..biryerden sonra mal bulamayacak...

karel oynak bir hissedir bir bakmışsın 15 bir bakmışsın 25...iyi işler yapıyor şirket benim için önemli olan bu....20 bin üretilecek togg icin 200 bine yaklasan talep oldu..

6.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    karel oynak bir hissedir bir bakmışsın 15 bir bakmışsın 25...iyi işler yapıyor şirket benim için önemli olan bu....20 bin üretilecek togg icin 200 bine yaklasan talep oldu..
    Togg benim bildiğim sadece bagaj kapağı açma düğmesi üretiyor ki bu togg da devede tüy bile değil karelde bilmediğimiz bir şeyler dönüyor görünen dönen şeylerin iyi olmadığı işlem hacimleri yerlerde hangi kademeye alıcı bulsa mal veriyorlar yeterki alıcı gelsin . Sağlam çarptılar yatırımcıyı umarım düşüş15 lerde son bulur bulmazsa dibi yok gibi

işlem hacmi borsa genelinde düşük karele has bir durum yok ben sorun görmüyorum...karel togg için 6 parça üretiyor buradan prestij kazanacak önemli bence..

karel agresif büyüyen bir şirket eninde sonunda hakettiği fiyatlamaları yapacaktır...yatırım yaparken karelin milyar mertebesinde kar yazacak potansiyelde bir şirket olduğunu düşündüm buna inanıyorum bekliyorum..

Sayfa 69/297 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •