Sayfa 763/1005 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813863 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 6,097 - 6,104 arası.

Konu: Viop L

1.  Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Daldı bakalım karabatak gibi çıkacak mı?

Dalma tamam
    Bakma yarın
    Çıkma???

Bankacılık vade de Cuma günü QNB short açmıştı. YKB yine pof çıktı.
    QNB genelde bankacılık vadede kazanıyor. Bakalım bu seferde kıvıracak mı?
    Pazartesi dalma
    Salı bakma
    Çarşamba ?
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

SPOT da satıcı tarafı güçlü görünüyor, yabancıların sattığını bizimkiler almış, alan kurum sayısı da daha fazla,

3. KK nun kazanma şansı 1 milyon RTE den SO tamamı oy alması gerek.
    ayrıca SO diyelim KK destekliyorum demesi ile oy verenlerin ne kadarı destek verecek ondaki oyun %2 si meralden kaçan oy zaten.
    Dünde yazdım KK çekil teklifi konuşuluyor oda video çekti burdayım vs diye .Bence karışık bir süreç RTE bir adım önde kendisi 28 mayısa kadar meclisi aldık başkanlığıda verin daha iyi çalışmamız için deyip meydanda dile getirir.Yanlış hatırlamıyorsam 400.000 oya ihtiyacı var aldığı oyu tutarsa.
    FORMASYON AVCISI -53

4.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    SPOT da satıcı tarafı güçlü görünüyor, yabancıların sattığını bizimkiler almış, alan kurum sayısı fazla,
    cumanın pastasını atarmısın
    FORMASYON AVCISI -53

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,749
    Bence hepimi manipule ettiler..Yok KONDA %53 KK olacakmış vs...

Peki burada grafikle anlattığım CUMA GÜNÜ,İŞC deki O AYI BARI NEYDİ?...O KADAR HACİMLE EN DİPTEN KAPATTI..

AKBNK-KOÇ-SAHOLvs...hepsinde vardı..

Sadece buna bakarak tüm hisseleri satmıştım..yani PY bu sonucu bekliyordu...Acaba basın-anketler vs.. hepsi bu işin içinde mi?
    Az ciddiyet, Çok geyik...

6. Tohatlı abi işc şortunu ne zaman kapatıcan

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

Özellerin tabanı açılsa Kamular uçacak gibi duruyor!

8. Orjinali burada 38 sayfa ingilizce. https://carnegieendowment.org/files/...ina_Trkiye.pdf

Türkçe değerlendirmesi yetkinport'da yer almış burda.
    https://yetkinreport.com/2023/05/10/...-yol-girisimi/

Çin'in Kuşak Yol Girişiminde Türkiye neden kenarda bırakıldı? konusu işlenmiş.

Okumaya vakti olmayanlar için yönetici özeti geçelim. Sektör temsilcileri 'Büyük Liman Satışı -Kumport' üzerinden değerlendirmişler meseleyi.

Çok daha uygun ve sürdürülebilir teklifler vermelerine rağmen, devlet ihalelerini 2017 yılından itibaren üst üste Kalyon Grup ve Alman ortaklarına kaybedince üstüne sürekli değişen mevzuat ve yaşadıkları hukuki güvencesizlik üzerine Çin devleti ve şirketleri Türkiye'ye yatırım yapılamayacağına karar vermişler?

Bunu söyleyen de Çin Evet evet. Yabancı sermaye gelecek. Bloomberg ve aracı kurum analistlerinin dediği gibi borsa beş dolar olacak!
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

Sayfa 763/1005 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813863 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •