Sayfa 23/24 İlkİlk ... 1321222324 SonSon
Arama sonucu : 188 madde; 177 - 184 arası.

Konu: Seans Arası

1. QUAGR
    Kısa vadeli üssel ortalamalarını
    destek alan QUAGR
    ortalamalar altına
    gelmediği sürece yükseliş
    eğilimini sürdürebilir..
    Hedef Fiyat: 87,80 TL, 88,50 TL
    Zarar Kes: 80,75 TL
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

2. NTGAZ

Şirketimizin, 3.500.000.000 TL (üç milyar beş yüz milyon Türk Lirası) kayıtlı sermaye tavanı içerisinde 115.000.000 TL (yüz on beş milyon Türk Lirası) olan çıkarılmış sermayesinin, tamamı iç kaynaklardan karşılanmak suretiyle %100 oranında artış ile 115.000.000 TL (yüz on beş milyon Türk Lirası) artırılarak 230.000.000 TL'ye (iki yüz otuz milyon Türk Lirası) çıkarılmasına ve iç kaynaklardan sermaye artırımı ile ilgili olarak Şirketimiz Esas Sözleşme'sinin "Şirket Sermayesinin Oluşumu ve Nevi" başlıklı 6. ve "Paylar Hisse Senetleri" başlıklı 7. maddelerinin tadiline ilişkin izin ve onay verilmesi amacıyla 16.05.2023 tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu'na başvuruda bulunulmuştur.

Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunarız.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

3. https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=448

5. Başkalarının portföyünü etkilemeye yönelik olarak alım ve satım önerileri, veya senedin çok düşeceği - çok yükseleceğini söyleyerek senet alım satım kararlarına tesir edebilecek tarzda yazı yazılamaz. Portföy yönetimi yaptığını iddia etmek, her ne amaçla olursa olsun senet önermek, senet satışı önermek şu kağıdı alın, bunu satın, şu kağıt şuraya gidecek almayan ...., uçacak kaçacak tarzı yazılar forumda tolere edilmemiştir ve edilmeyecektir. Forumda hisseler hakkında kendi görüşlerinizi belirtebilirsiniz ancak genele yönelik ifadeler kullanamazsınız. Yani şu hisseyi aldım ya da sattım denebilir ve fakat şu hisseyi alın ya da satın, şurayı geçerse alın burayı kırarsa satın denilemez. Aynı şekilde alım ve satım konusunda direkt yardım istenemez. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

12. Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız. Yine mesajın tamamı veya tamamına yakını farklı renkle, büyük fontla veya kalın olarak yazılmamalıdır.

4.  Alıntı Originally Posted by Babadağlı Yazıyı Oku
    https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=448

5. Başkalarının portföyünü etkilemeye yönelik olarak alım ve satım önerileri, veya senedin çok düşeceği - çok yükseleceğini söyleyerek senet alım satım kararlarına tesir edebilecek tarzda yazı yazılamaz. Portföy yönetimi yaptığını iddia etmek, her ne amaçla olursa olsun senet önermek, senet satışı önermek şu kağıdı alın, bunu satın, şu kağıt şuraya gidecek almayan ...., uçacak kaçacak tarzı yazılar forumda tolere edilmemiştir ve edilmeyecektir. Forumda hisseler hakkında kendi görüşlerinizi belirtebilirsiniz ancak genele yönelik ifadeler kullanamazsınız. Yani şu hisseyi aldım ya da sattım denebilir ve fakat şu hisseyi alın ya da satın, şurayı geçerse alın burayı kırarsa satın denilemez. Aynı şekilde alım ve satım konusunda direkt yardım istenemez. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

12. Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız. Yine mesajın tamamı veya tamamına yakını farklı renkle, büyük fontla veya kalın olarak yazılmamalıdır.
    Yazdıklarınız konusunda özen göstermekle birlikte gözümden kaçan yazım varsa silebilirsin.
    Burada 2007 den beri yazıyorum ve bu bölümü sanırım o yıldan sonra açmıştım.
    Sitenin eski arşivlerine girip bakarsanız seans arasında takip listemiz konulu gönderilerimin bu bölümü açtığımda beri yayımlamatayım. Öneri niteliğinde yazım olmadığını sanıyorum. Tabi bazı kişilerin şikayeti olacaktır.

5. Uygun olmadığını düşündüğümüz yazıları zaten "kimsenin sözüne, iznine veya şikayetine bakmadan" siliyoruz.

-Yönlendirici olmaması adına ve
    -Forumun okunabilirliği adına olan bu iki maddeyi özellikle paylaştım.

Dikkate alıp almamak sizin tercihiniz.

6. Takip listesi diye yazdıklarımı silen yönetimi kınıyorum.
    Tavsiye yok, aldım sattım yok, neyin kafasıyla iptal ettiniz anlamıyorum.
    Hissenete bir daha yazmıyorum.
    Reklamlarınızı da tıklamıyorum.
    Yönetim kendine çeki düzen versin
    Yıllar önce de aynı paylaşımlarım vardı.
    Şimdi değişen bir şey yok.
    Umarım sizin kafanız da değişir.

7.  Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Takip listesi diye yazdıklarımı silen yönetimi kınıyorum.
    Tavsiye yok, aldım sattım yok, neyin kafasıyla iptal ettiniz anlamıyorum.
    Hissenete bir daha yazmıyorum.
    Reklamlarınızı da tıklamıyorum.
    Yönetim kendine çeki düzen versin
    Yıllar önce de aynı paylaşımlarım vardı.
    Şimdi değişen bir şey yok.
    Umarım sizin kafanız da değişir.
    Sayfaların tamamını kontrol ettim. Ben dahil hiç bir moderatör veya yönetici, 2017'den bugüne burada yazdığınız herhangi bir yazınızı silmemiş.

"Neyin kafasıyla" böyle bir iddiada bulunuyorsunuz?

Sadece bir mesaj öncesinde,

-Forumun okunabilirliği adına
    bir uyarı paylaştım. Ceza yok, yazı silme yok.

Yazmak kadar yazmamak da sizin tercihiniz.

Bu forum, bir kişinin keyfi veya gönlü hoş olsun diyerek yönetilmiyor. Kurallar herkes için geçerli.

8.  Alıntı Originally Posted by Babadağlı Yazıyı Oku
    Sayfaların tamamını kontrol ettim. Ben dahil hiç bir moderatör veya yönetici, 2017'den bugüne burada yazdığınız herhangi bir yazınızı silmemiş.

"Neyin kafasıyla" böyle bir iddiada bulunuyorsunuz?

Sadece bir mesaj öncesinde,

-Forumun okunabilirliği adına
    bir uyarı paylaştım. Ceza yok, yazı silme yok.

Yazmak kadar yazmamak da sizin tercihiniz.

Bu forum, bir kişinin keyfi veya gönlü hoş olsun diyerek yönetilmiyor. Kurallar herkes için geçerli.
    Takip listem vardı, onları silmişsiniz.
    Takip listesi tüm yatırım sitelerinde vardır.
    Yönlendirme olduğunu sanmıyorum
    Neyin kafası diye yazmanız zaten sizin iyi bir yönetici olmadığınızı kanıtlıyor.
    Misafirlerine böyle davranmak hisse nete yakışmadı.
    Zaten kararımı vermiştim.
    Sizin kabalığınıza karşılık için girdim
    Üyelik silinme durumu varsa sileceğim toptan

Sayfa 23/24 İlkİlk ... 1321222324 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •