Sayfa 429/1005 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479529929 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 3,425 - 3,432 arası.

Konu: Viop LII

1. Mertabi sana tavsiye vermek haddime değil ama yüksek affına sığınarak nacizane tavsiyem biraz ara ver piyasa bi yere kaçmaz, hadi kaçtı diyelim yine de fırsatlar bitmez bu alemde, dinlen kafanı topla sonra işlem yaparsın. sonra da bi hamama git 40 tas su dökün

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    burdan

755800 kırılırsa
    buna ''sıkıştırılmış bollingerin üst bandına taciz '' denir

PALA

o tacizi yapanı... orta veya alta kadar germe hakkı doğar

3. viop haziranda tepesinden yaklaşık 100bin point düştü sonra yaklaşık 150bin pointtan fazla kazandı(temmuz vade farkından yeni vadeye geçti) ilk düşüşü yakladım sonra kaybettim sonra gene kaybettim şimdi bu son trade kazançtayım fakat bu muhteşem volaitede sıfıra sıfır elde var sıfır - o da Tl bazlı ,dolar bazlı gene zarar
    Hayat hoş gerisi boş

4.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    buna ''sıkıştırılmış bollingerin üst bandına taciz '' denir

PALA

o tacizi yapanı... orta veya alta kadar germe hakkı doğar
    bazen taciz tecavüze dönüşebiliyor diye biliyorum. asdasds.

en solda bir örneği görülmekte. asdasd .
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Mertabi sana tavsiye vermek haddime değil ama yüksek affına sığınarak nacizane tavsiyem biraz ara ver piyasa bi yere kaçmaz, hadi kaçtı diyelim yine de fırsatlar bitmez bu alemde, dinlen kafanı topla sonra işlem yaparsın. sonra da bi hamama git 40 tas su dökün
    Doğru diyon ,hatta sabah pozisyonsuz uyandığımda kendimi çok hafif hissettim tasasız ..ama ilerleyen saatlerde o heyecanın eksikliğini hissettim ..uyuşturucu gibin bi şey bu viop ..mesele para değil ha bak inan..onsuz olmuyor

Bak seans bitsin sana bir anımı anlatayım.
    Hayat hoş gerisi boş

6. ABD'de beklenti üstü bilançolar bile sert satılıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Doğru diyon ,hatta sabah pozisyonsuz uyandığımda kendimi çok hafif hissettim tasasız ..ama ilerleyen saatlerde o heyecanın eksikliğini hissettim ..uyuşturucu gibin bi şey bu viop ..mesele para değil ha bak inan..onsuz olmuyor
    Ha şöyle yaw gül biraz para dediğin, bugün sana yarın bana geçen elden ele gönülden gönüle dolaşan bi kaat parçası
    Geçmiş zaman bi gün bizim limoncu Şevket abiden bi kilo limon aldım paraya işaret koydum bakalım aynı parayı bana kakalıycak mı deye, aradan bi hafta ya geçti ya geçmedi bizim bakkaldan sigara aldım üstte para verdiydi bi baktım benim para, işaretten annadım asdasss
    Yaw o değilde hakkaten bizim millette bi enteresan paranın üstüne yazı yazıyorlar hayret bişii, size hiç denk geldi mi yazılı para

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

8.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    ABD'de beklenti üstü bilançolar bile sert satılıyor.
    fdow artı ..fsp eksi ..onlarda kafayı yedi
    Hayat hoş gerisi boş

Sayfa 429/1005 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479529929 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •