Sayfa 555/1004 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 4,433 - 4,440 arası.

Konu: Viop LIII

1.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku

sasa hekts ile ucuyor muyuz?

araba yandı araba...

Topigine o gün yazacaktım yazmadım birilerin moralini bozarım diye. Hektaş'ın ederi tüm şu yatırımlar zamazingolar hepsini düşününce bile tek haneyi geçmiyor benim gözümde.

Büyüme hissesi diye bu iki hisseyi de milletin üstüne boca ettiler şimdi de ırgat gibi taşıttırıyorlar. Mevzu bundan öte değil.

2. Az parası ile gelenleri destekliyorlar, eskileri özellikle bankalardakileri kendi hallerine bıraktılar gibi.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    adamları uyar bu kolpacı gecen senede aynı masalları okuyordu diye...

demek tam cıkamamıs efendileri...

hisse topiklerine kadar virüs gibi bulaşmış...

düşüş başlasada kaybolsa yine...
    İş bitince balığa gidecekler sözleşmişler topiktekilerle...Ahahaha...
     Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Haydaaaaaaaaaaaaaaa
    Ben istanbuldanım zaten.
    Şöyle diyelim 2023 yılı bitene kadar 70 yakarsa ????

Olur mu balık yine.Çalışır mı ?
    Müzmin bir secbul fanıyız. Yerim, içerim, saplarım. Ey yatırımcı nâdânı terk etmeden yaranı arzulama...DM'den babam sen misin diye sormayın lütfen. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.

4. akçay pompalamasyon her zaman satar. millet aç aç...
    Müzmin bir secbul fanıyız. Yerim, içerim, saplarım. Ey yatırımcı nâdânı terk etmeden yaranı arzulama...DM'den babam sen misin diye sormayın lütfen. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.

5.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Topigine o gün yazacaktım yazmadım birilerin moralini bozarım diye. Hektaş'ın ederi tüm şu yatırımlar zamazingolar hepsini düşününce bile tek haneyi geçmiyor benim gözümde.

Büyüme hissesi diye bu iki hisseyi de milletin üstüne boca ettiler şimdi de ırgat gibi taşıttırıyorlar. Mevzu bundan öte değil.
    akıllı adamın hali başka...

bence yazmalısın yoksa bu kolapcılara inanıp hisse alıyorlar...

sonra 2 sene ağlıyarak hisse taşıyorlar...

şimdide sasa hekts parlatma görevi almış belli...

topiğe adımını atar atmaz bunları yazdı...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by SEL Yazıyı Oku
    salı cuma kırmızı mimli günler bence çıtak patron ..

pztesiler yeşil mimli ..

ben aşağıdaki bebelerle kungfu yapıyorum .. temmuz ağustos somon avı mevsimiymiş bunların .. bugün öğrendim. herkese bol şans .. kısmet .. ytd..

dow dün çok düştüğü için bugün böyleyiz... istisna oldu.. yoksa ben cuma düşmez diyenlerdenim

slm,yazıldımı bilmiyorum ama,mehmet şimşek'in ekrem başkanın kredilerine onay verdigi sögleniyor,tam seçim önü reis bu işe ne der acaba

8.  Alıntı Originally Posted by sartorius Yazıyı Oku
    slm,yazıldımı bilmiyorum ama,mehmet şimşek'in ekrem başkanın kredilerine onay verdigi sögleniyor,tam seçim önü reis bu işe ne der acaba
    leş tayfa hergün başka bi fitne peşinde, geçende de -tam istifa ediyomuş reis ikna etmiş falan diye üfürmüşlerdi.. yarın hafizeyle kavga etti, cevdeti dövmeye kalktı falan çeşit çeşit yalan çıkarırlar.. yalancıyı düzmüyolar işte, düzseler çıkmaz bu üfürükler

Sayfa 555/1004 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •