Sayfa 889/904 İlkİlk ... 389789839879887888889890891899 ... SonSon
Arama sonucu : 7225 madde; 7,105 - 7,112 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    Sevgili niki cahil ama kendi alim arkadaşımızı tebrik ederim.2.çeyrek 5.878.000.000 ve 6 aylıkta 6.510.000.000,--TL kar. SAHOL ve KCHOL fiyatlamasına bakarsak 21.xx değerleri görünüyor.Bakalım zaman ne gösterecek.İlk hedef 14.60.--TL ve 15.80-- TL ler mi acaba emmimin.
    genelde iyi bilancolari kotu karşılayan bir piyasa mevcut ama bu bilancoda kotu karsilanmaz be kardeşim

ben portfoyumun ağırlığıni buraya kaydirmistim gecen hafta bugun umudumu kaybetmiştim açıkçası

henuz inceleme firsatim olmadı ama simdi keyifle incelerim bilancomuzu bakalim neler olmus neler

tum ortaklara hayirli olsun inşallah.
    irmik menkul değerler, profesyonel kadrosu ile yıllardır reel hayatta kazandıklarını borsa da heba etmeyi gelenek haline getirmistir

2. DOHOL bilançosu açıklandı.

Doğan Şirketler Grubu (DOHOL) 2023 2. Çeyrek Bilançosu! Net Kar 6,5 Milyar TL
    https://parafesor.net/dogan-sirketle...r-65-milyar-tl

3. Bal yapmayan arı.Yil sonu tahmini karıni düşününce bu fiyatlar trajikomik.Bu superligdeki düşmeye namzet t akımlar gibi sallanıp duruyor..İlk 5 hedefleme gibi bir niyeti yok.Adanademirspor borsada olsa para kazanirdik.
     Alıntı Originally Posted by Ayteking Yazıyı Oku
    DOHOL bilançosu açıklandı.

Doğan Şirketler Grubu (DOHOL) 2023 2. Çeyrek Bilançosu! Net Kar 6,5 Milyar TL
    https://parafesor.net/dogan-sirketle...r-65-milyar-tl
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Bal yapmayan arı.Yil sonu tahmini karıni düşününce bu fiyatlar trajikomik.Bu superligdeki düşmeye namzet t akımlar gibi sallanıp duruyor..İlk 5 hedefleme gibi bir niyeti yok.Adanademirspor borsada olsa para kazanirdik.

Gözünüz aydın. Bal yapmaya başladı.Kısa zamanda 3,5 maliyetten 14,74'e daha ne yapsın. ne yazık ki emmi lakaplıya güven duyulamadığı için çok az almıştım. Damla oldu. Hayırlısı olsun.

Alıntı Originally Posted by Salih Karakaya Yazıyı Oku
    Gözünüz aydın. Bal yapmaya başladı.Kısa zamanda 3,5 maliyetten 14,74'e daha ne yapsın. ne yazık ki emmi lakaplıya güven duyulamadığı için çok az almıştım. Damla oldu. Hayırlısı olsun.
    Foruma yazmayacaktım lakin böyle yazarsanız bende yazarım.Sizin maliyetinizin 3,50 olmasının hiç bir önemi yok 0 sıfır maliyetinizin olabilir hiç önemli değil.22 Mayıs 2013 Doğan Holding hisse fiyatı 1,13 Dolar TL 1,84 son 10 yılda para filan kazandırmamış bir hisse he siz doğru zamanda mala girmişiniz maliyetiniz iyi durumda sadece o kadar hisse ucuz gerçek olan budur.Size göre pahalıysa satın bence ytd.

Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Bal yapmayan arı.Yil sonu tahmini karıni düşününce bu fiyatlar trajikomik.Bu superligdeki düşmeye namzet t akımlar gibi sallanıp duruyor..İlk 5 hedefleme gibi bir niyeti yok.Adanademirspor borsada olsa para kazanirdik.

Dersinize iyi çalışıyorsunuz diğer hissede de tesadüf ortak olduk hayırlısı diyelim.

7.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Foruma yazmayacaktım lakin böyle yazarsanız bende yazarım.Sizin maliyetinizin 3,50 olmasının hiç bir önemi yok 0 sıfır maliyetinizin olabilir hiç önemli değil.22 Mayıs 2013 Doğan Holding hisse fiyatı 1,13 Dolar TL 1,84 son 10 yılda para filan kazandırmamış bir hisse he siz doğru zamanda mala girmişiniz maliyetiniz iyi durumda sadece o kadar hisse ucuz gerçek olan budur.Size göre pahalıysa satın bence ytd.
    10 yıllık değerlendirmede bankalarda yaşanan zararı hesaplarsak feleğimiz şaşar. Bu dönemde dolar bazında değerini korumasını şükretmek gerekebilir. Fiyat konusunu bilemem. Yaklaşık 1 yıldır tutuyorum. Çok az olduğu için maliyet yazdım. Hala ucuz olabilir.

8.  Alıntı Originally Posted by Salih Karakaya Yazıyı Oku
    21 Temmuzda 3,5 tl'den almıştım. 1 ayda %42 kazanç. Mükemmel getiri. Takiplik kadar almıştım. Hata etmişim.
    Anlayamadığım bir durum var. 2005'te özelleştirmeden aldıkları Hilton arazisini o dönem 255,5 milyon dolara almışlar. Herhalde bu arazinin dolar bazında değeri artmıştır. Dohol'ün piyasa değeri 717,3 milyon dolar. Burada bir tuhaflık var. Bu araziyi satsalar Dohol'ün yarısı eder. (Tahmini olarak değer biçtim. Belki daha fazladır. ) Diğer firmaları, gayrimenkulleri 350 milyon dolar mı? Sadece galata wind 350 milyon dolar. Trump towers, Ditaş, Çelik halat, Aytemiz, Karel v.s. Kasada da yüksek oranda nakiti var deniyor. Sadece bu sene 277 milyon dolar kar bekleniyor.
    Yanlış mı değerlendiriyorum.? Bu işte bir tuhaflık yok mu? Bu konuda bilgisi olanlar durumu aydınlatabilir mi?
    Ya bunlar batık olsa gene zarar edilmez. Ben amatörüm arkadaşlar. Yanılıyor olabilirim. Bilenler bu durumu açıklayabilir mi?
    Bu tarihte almıştım. Gerçi arsa meselesini yanlış biliyormuşum. Onu bir arkadaş düzeltti. Sonuçta amatör bir yatırımcıyım.

Sayfa 889/904 İlkİlk ... 389789839879887888889890891899 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •