Sayfa 890/903 İlkİlk ... 390790840880888889890891892900 ... SonSon
Arama sonucu : 7222 madde; 7,113 - 7,120 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

Alıntı Originally Posted by Salih Karakaya Yazıyı Oku
    10 yıllık değerlendirmede bankalarda yaşanan zararı hesaplarsak feleğimiz şaşar. Bu dönemde dolar bazında değerini korumasını şükretmek gerekebilir. Fiyat konusunu bilemem. Yaklaşık 1 yıldır tutuyorum. Çok az olduğu için maliyet yazdım. Hala ucuz olabilir.
    Bazı yatırımcılar tavandan hisse alanlara saf gözüyle bakar dimi.Maliyetim 13,92 kimin saf olup olmadığı önümüzdeki aylarda belli olur hayırlısı diyelim gerçek olan ucuz hisse olduğudur ytd.

Artık yazmış bulundum foruma.Girdik bir yola doğan holdingde sonumuz hayrola soğuk bira iyi gider.

Normalde yazmayacaktım foruma fakat Salih Bey sayesinde yazıyorum.Hisse bugün TL bazlı rekorunu yaptı geri geldi geri gelişler normal değildir fakat geldi ben yükseliş olmasa bile yatay kapanış bekliyordum kötü kapanış yaptı.Maliyetim 13,92 malın bir kısmını verdim ağırlık azalttım yarın kritik yarında düşüş devam ederse doğan holding yatırım sürecim biter biletini keserim ytd.
    Ayrıca ek bilgi maliyeti düşük olanlar için 20 günlük hareketli ortalaması 12,98 üstünde günlük kapanışlar yaptığı sürece sıkıntı yok hissede ytd.

4. Bir Koç Holding 140 TL civari,Sabancı Holding 58tl.civari Doğan Holding 15tl bile olamıyor.Bununda girmediği sektör yok ama olmuyor işte.Bu kar yılsonunda ikiye katladigindada buralarda dolaşır durur.Korkuyor gitmeye...

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Bir Koç Holding 140 TL civari,Sabancı Holding 58tl.civari Doğan Holding 15tl bile olamıyor.Bununda girmediği sektör yok ama olmuyor işte.Bu kar yılsonunda ikiye katladigindada buralarda dolaşır durur.Korkuyor gitmeye...

.
    Arif bey siz iyi temelcisiniz.Temeli iyi olan hisse forumlarda hep sizin
    paylaşımlarınızi görüyorum.
    Durumu kötü biletini yarın keser gönderirim yarın belli olur ytd

6.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Foruma yazmayacaktım lakin böyle yazarsanız bende yazarım.Sizin maliyetinizin 3,50 olmasının hiç bir önemi yok 0 sıfır maliyetinizin olabilir hiç önemli değil.22 Mayıs 2013 Doğan Holding hisse fiyatı 1,13 Dolar TL 1,84 son 10 yılda para filan kazandırmamış bir hisse he siz doğru zamanda mala girmişiniz maliyetiniz iyi durumda sadece o kadar hisse ucuz gerçek olan budur.Size göre pahalıysa satın bence ytd.
    SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Doğan h.milpayi satmış 55milyon dolara

8. Bu kağıt holding i satmadikca yükselmez..

Sayfa 890/903 İlkİlk ... 390790840880888889890891892900 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •