Sayfa 338/630 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438 ... SonSon
Arama sonucu : 5040 madde; 2,697 - 2,704 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

Bu yazi dun.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Zdx&lunar Soul ve 666 bundan sonra sebebi hiç önemli değil birbirinize en ufak bir kelime yazarsanız çok çok uzun bir ceza vereceğim ..
    Bu mesaj da simdi. Iyice can sikti artik.

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    ŞiŞE birleşmesi olan piyasa ile zaten bugünü bir tutmaya kalkışana bir şey denmez.

HORASANLI bence yanlis anlamissin yasli_kurt'u. Sasa'dan geldi 6 ay once, biraz da o kazansin.

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    HORASANLI bence yanlis anlamissin yasli_kurt'u. Sasa'dan geldi 6 ay once, biraz da o kazansin.

İnşallah ben yanlış anlamışımdır,kazansın tabi i,stemiyenin gözü kör olsun,ama sürekli temcit pilavı gibi bu konuyu gündeme getirmekte hoş değil ,üstelik olma ihtimali dahi yok en ufak olma ihtimali olsaydı şimdiye kadar milyon kere gerçekleştirir ,içinide ortaokul mezunlarıyla doldurup talan ederlerdi,diğer kamu bankaları gibi

4. Güzel günler göreceğiz 8000 puan geçilince güneşli günler

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Garanti 225 milyar TL
    İş-C 200 milyar TL

Aslında haber güzel ama.
    Bir taraftan da, hiper enflasyon ortamında, çöp faizlerden işlem gören bonoları tutmak var.
    Zaten, yöneticileri söylemiş, bedel ödüyoruz diye.

Ödemeleri de lazım.
    Vatandaşa Ek mtv getireceğine, bankalara geçir geçirebildiğin kadar.

Ya da, dünyanın en pahalı telefonunu vatandaşa kakalayacağına, şöyle 150 milyar TL sektör karının yarısını hazineye aktar.
    Misssss

Hayirli olsun.

7. tavan olacağına emindim.. yatırım tavsiyesi değildir..

8. E hani Cuma gün alınan kadar alelade alınmış bir karar normal bir şeydi hani ; Bu tahta niye tavan oldu o zaman. Diye sorarlar.

O haber değil bu grubu tüm piyasanın şeklini değiştirir yazdım mı? Yazdım

Gerisi teferruat.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 338/630 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •