Sayfa 142/1001 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242642 ... SonSon
Arama sonucu : 8008 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXI

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    ben bir kere yakalamalı hacize şahit oldum, adamı eşi, çocuklarıyla beraber gece yarısı araçtan indirip
    git borcunu öde arabanı öyle alırsın dediler, kadın üç kuruş için neler geliyor başımıza diye adamı yedi bitirdi..
    böyle bişey arabada yok muhtemelen vergi kaçakçılığı ile ilgili bi işlemi var
    arabaya kimse mtv borcu yüzünden işlem yapmaz
    mtv ödemeyenlerin oranı her yıl %20 lerdedir
    muayeneye girmeyenerde aynı orana yakındır
    yoksa şimdi en az 5 milyon arabaya el koymaları lazım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Porsche beverly hills

Bekleme süresi 5 ay

Çip krizi daha devam gibi

3.  Alıntı Originally Posted by ArcModerna Yazıyı Oku
    100 bine aldığınız arabalar 1 milyon oldu trilyon halen vergi vermiyorsunuz. Yazıklar olsun.

Biz fakirler hizbirsey almadık yırtık ayakkabı ile geziyoruz. Size para yetisitiriyoruz.
    Tamam işte ne güzel.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,941
    Mahkeme kararlarının uygulanmadığu bir ülke...

Polis ile zabıta yine karşı karşıya geldi

Zeytinburnu Seyitnizam Mahallesi'nde bulunan yeşil alana kaçak olarak inşa edilen satış ofisinin yıkımına bir kez daha engel olundu. Devletin zabıtası ile devletin polisi yine karşı karşıya getirildi. Mahkeme kararları İBB lehinde olduğu halde İstanbul Valiliği devreye girdi, yıkım durduruldu.

https://www.sozcu.com.tr/2023/gundem...geldi-7786919/
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Uzman Ekonomist Dolar Kuru 100 TL'yi Görecek Dedi O Tarihi İşaret Etti

https://www.youtube.com/watch?v=MXxphw1-iCA
    Asgari ücret 33.000 TL olursa, görür.

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    ben bir kere yakalamalı hacize şahit oldum, adamı eşi, çocuklarıyla beraber gece yarısı araçtan indirip
    git borcunu öde arabanı öyle alırsın dediler, kadın üç kuruş için neler geliyor başımıza diye adamı yedi bitirdi..
    MTV trafik cezası falan ben eski araba için ödemiyordum , Trafik cezalarına af çıkınca muayeneye gidiyordum...Kaç sefer yakaladılar 1 hafta iznin var muayene yaptır diye kağıt verip gönderiyorlardı..

Şimdi araba daha yeni ...Biraz yaşlansın buna da aynısını yapacağım...

2 Ağustos'tan bu yana kesintisiz biçimde, toplam 9.5 milyar dolar satılmış...!!!!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,557
     Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Mahkeme kararlarının uygulanmadığu bir ülke...

Polis ile zabıta yine karşı karşıya geldi

Zeytinburnu Seyitnizam Mahallesi'nde bulunan yeşil alana kaçak olarak inşa edilen satış ofisinin yıkımına bir kez daha engel olundu. Devletin zabıtası ile devletin polisi yine karşı karşıya getirildi. Mahkeme kararları İBB lehinde olduğu halde İstanbul Valiliği devreye girdi, yıkım durduruldu.

https://www.sozcu.com.tr/2023/gundem...geldi-7786919/
    Adamın valisi var,benim yetkim onda diyor,benden olmayanlara zulüm yap diyor ister haklı olsun fark etmez diyor,yargı bağımsız olsaydı mok barınırlardı ülkede,belediye seçimlerinde il genel meclis çoğunluğu çok önemli,eğer yine aka geçerse yine sorun zat mefta olmadan.

Sayfa 142/1001 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242642 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •