Sayfa 34/564 İlkİlk ... 2432333435364484134534 ... SonSon
Arama sonucu : 4511 madde; 265 - 272 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku

Lokum gibi grafik.

ytd
    Al beni diyor. ytd.
    Son düzenleme : burak13; 01-09-2023 saat: 15:28.
    Uzun vade yatırımcı olmaya çalışıyor.

2. haftalik yabanci takasi atabilecek var midir acep? ozellikle citi ve deutschenin paylari ne alemdedir ? simdiden tesekkurler.

3. Sürpriz kurumsal !!!! yatırımcının elinde 63 milyon lot kaldı. Her gün 3,5 - 4 milyon lot satıyor sanki hergün bu kadar lot satmak zorundaymış gibi. Çin işkencesi. Kim bu kurumsal yatırımcı ? Yoksa Oyak cılar olmasın ? Sağ cebimden çık , sol cebime gir. Şirket nasıl soyulurun fotoğrafı. Biz de yuttuk. 2 miyar türk lirası blok satış yap , adamın !!?? cebine en az %10 ( 200 milyon tele ) koy. Baba oğula yapmaz bu devirde. Oyak cılar ! Yatacak yeriniz yok. Malı da speklere borsada peşkeş çek. Sonra büyük operasyon. Oyak çimento ve hektaş ın satış görüşmelerini daha ne kadar gizleyeceksiniz ? Körfez deki bir ülkeye ansızın gidivermesin de. Bu spekler Boston daki abiler olmasın . Arada da Teb 😀( büyük parmak ) ve Hsbc var. Bana hiç yabancı gelmedi.

4.  Alıntı Originally Posted by gz19 Yazıyı Oku
    Sürpriz kurumsal !!!! yatırımcının elinde 63 milyon lot kaldı. Her gün 3,5 - 4 milyon lot satıyor sanki hergün bu kadar lot satmak zorundaymış gibi. Çin işkencesi. Kim bu kurumsal yatırımcı ? Yoksa Oyak cılar olmasın ? Sağ cebimden çık , sol cebime gir. Şirket nasıl soyulurun fotoğrafı. Biz de yuttuk. 2 miyar türk lirası blok satış yap , adamın !!?? cebine en az %10 ( 200 milyon tele ) koy. Baba oğula yapmaz bu devirde. Oyak cılar ! Yatacak yeriniz yok. Malı da speklere borsada peşkeş çek. Sonra büyük operasyon. Oyak çimento ve hektaş ın satış görüşmelerini daha ne kadar gizleyeceksiniz ? Körfez deki bir ülkeye ansızın gidivermesin de. Bu spekler Boston daki abiler olmasın . Arada da Teb ��( büyük parmak ) ve Hsbc var. Bana hiç yabancı gelmedi.
    Bizim için iyi mi kötü mü gz19?

5. 1-2 lira için mi alınmış o kadar mal. Son satışta el değiştiren 80 milyon mal bu civarlardan bir kere daha el değiştirecek anlaşılan. Bugüne kadar dörtte biri gitmiş olabilir. Azı gitti çoğu kaldı.

6.  Alıntı Originally Posted by burak13 Yazıyı Oku
    Bizim için iyi mi kötü mü gz19?
    Sizce ? İyi tabii. Ama kimseye al ya da sat demiyorum. Oyun içinde oyun var. Ben bu oyunu bozarım . İşleri güçleri alavere dalavere. Mesela bir büyük senet var ( ismi lazım değil ) büyük bir oyuncu işlem yapıyor içinde. Bu oyuncu tek başına hareket eder. Alavere dalavere işlerine girmez. Aldığı zaman Kap atar. Ala ala götürür.şu anki fiyatını 4 katı yapacak. Bize böyle spek lazım. Hektaş veya sasa daki gibi aç gözlü spekler değil. Madem blok sattınız. O malı borsada özel işlemle alırsınız. Koyarsınız 10 milyon kademeye , piyasa alır. Çin işgencesi gibi hergün 4 milyon lot nedir arkadaş. Ky ı bu kadar ezmenin ne anlamı var. Bu işin içinde yetkili kurumların izni olmadan böyle bir satışa izin verilmez. Sorgulanır ama kime anlatacaksın ki derdini. Ben aptal değilim. Yapılanı aynen görüyorum , daha önce yapılanların ayni ile vaki

7. Borsaya kote olmayan hisselerin işlem gören tipe dönüştürmek için SPK ya başvuru zorunluluğu ve akabinde onay gerektiren 87 milyon lot ( sermayenin % 3,6 sı ) hiçbir başvuru , onay içermeden , KAP açıklaması yapılmadan satılması , tam bir yolsuzluk ve usüllsüzlüktür. 1990 lardan bu yana sürekli bir parçası olduğum Borsa İstanbul da böyle açıkça bir soygunu ilk kez gördüm

8.  Alıntı Originally Posted by gz19 Yazıyı Oku
    Sizce ? İyi tabii. Ama kimseye al ya da sat demiyorum. Oyun içinde oyun var. Ben bu oyunu bozarım . İşleri güçleri alavere dalavere. Mesela bir büyük senet var ( ismi lazım değil ) büyük bir oyuncu işlem yapıyor içinde. Bu oyuncu tek başına hareket eder. Alavere dalavere işlerine girmez. Aldığı zaman Kap atar. Ala ala götürür.şu anki fiyatını 4 katı yapacak. Bize böyle spek lazım. Hektaş veya sasa daki gibi aç gözlü spekler değil. Madem blok sattınız. O malı borsada özel işlemle alırsınız. Koyarsınız 10 milyon kademeye , piyasa alır. Çin işgencesi gibi hergün 4 milyon lot nedir arkadaş. Ky ı bu kadar ezmenin ne anlamı var. Bu işin içinde yetkili kurumların izni olmadan böyle bir satışa izin verilmez. Sorgulanır ama kime anlatacaksın ki derdini. Ben aptal değilim. Yapılanı aynen görüyorum , daha önce yapılanların ayni ile vaki
    Cevabınız için teşekkür ederim. Ama bireysel yatırımcı olarak kim almış kim satmış, nasıl almış nasıl satmış açıkçası hiç bilmiyorum ve takip de edemiyorum. Söylediklerinize göre alenen suç işleniyor ve otorite buna göz yumuyor. Bu işlemi şikayet etmek gerekiyor o zaman. Doğru muyum?

Sayfa 34/564 İlkİlk ... 2432333435364484134534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •