Sayfa 96/180 İlkİlk ... 46869495969798106146 ... SonSon
Arama sonucu : 1439 madde; 761 - 768 arası.

Konu: ANSGR - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi

Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Ansgr 13-14 ay önce 5-6 liraydı, nerden nereye geldi, bu karlılık devam etsin 2 sene sonra nereye gideceğini az çok tahmin edebiliyorum, bu enflasyon bu ülkeden kolay kolay gitmez, sigorta şirketleri karlarını patlatarak devam edecektir, bu da fiyata yansıyacak... Kaskoyu 23 bine yaptırdım ansgrdan, gerisini siz hesap edin 2024 de dask sona erecek zas ile yola devam daha karlı daha çok prim tutarı isteyen dal.... Hadi hayırlısı
    Kaskolu araç sayısı % 25 oranında çok düşük oran.

Bugün daha iyi Anadolu sigorta normal şartlarda 40 üzerinde kalıcılık sağlaması gerekir ytd.
    Ayrıca sigorta endeksi bugün daha iyi.

Diğer rakibi ak sigorta F/K 9 civarları mantıklı değil.
    Rakiplerinin ve sektörün iyi olması faydalıdır o ayrı konu

4.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Diğer rakibi ak sigorta F/K 9 civarları mantıklı değil.
    Rakiplerinin ve sektörün iyi olması faydalıdır o ayrı konu
    Ortak bu seneyi 45 milyar primle kapatır, seneye ise 100 milyar prim yapacak, karını sen hesapla, 10 yıllardır yapamadığı primi artık 1 senede yapıyor olacak... Ben ansgr den oldukça umutluyum ileriki yıllarda

Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Ortak bu seneyi 45 milyar primle kapatır, seneye ise 100 milyar prim yapacak, karını sen hesapla, 10 yıllardır yapamadığı primi artık 1 senede yapıyor olacak... Ben ansgr den oldukça umutluyum ileriki yıllarda
    Ortak İş cep bildirimi geldi.Deniz Yatırım Anadolu Sigorta için hedef fiyatını 34 TL ,tavsiyesi tut olarak korudu.
    Hisse fiyatı şuan 39 civarları şaka gibi dalga geçiyorlar.Enflasyonda düşüş filan yok aksine artış var ve artışın devam edeceğini düşünüyorum bunlar nerede yaşıyor neyse görüşlerine katılıyorum.Borsada da yükseliş ralli olması mantıklı olandır ytd.

Terslik olmazsa 40 civarlarında kalıcılık sağlaması önemlidir mantıklı olandır ytd.
    Sigorta Endeksi % 4,26 primli şuanda.

Ortak seansı tavan kapatırsa çok iyi olur anadolu sigorta
    Sandalye değiştirdim totem yapıyorum belki tavan kapatır ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Ortak İş cep bildirimi geldi.Deniz Yatırım Anadolu Sigorta için hedef fiyatını 34 TL ,tavsiyesi tut olarak korudu.
    Hisse fiyatı şuan 39 civarları şaka gibi dalga geçiyorlar.Enflasyonda düşüş filan yok aksine artış var ve artışın devam edeceğini düşünüyorum bunlar nerede yaşıyor neyse görüşlerine katılıyorum.Borsada da yükseliş ralli olması mantıklı olandır ytd.
    Bakma sen onlara, adamlar 400 lira kar gelir dedi, kar 3000 lira geldi, 4 ay sonra hedef fiyatını 90 TL olarak revize ederler utanmadan

Sayfa 96/180 İlkİlk ... 46869495969798106146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •