Sayfa 112/405 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon
Arama sonucu : 3239 madde; 889 - 896 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. Merhaba arkadaşlar ben bu hissede yeniyim ama maşallah müzikal arkadqaşımız güzel yorumlar yazmış her şey güzel olur

2. Şimdi ereğli ve ısdmr e de baktım...onlar da güzel prim yapmışlar...galiba FED kaynaklı global bir rüzgar konjöktörü demir çeliklerin lehine değiştiriyor...aylar önce bu durumu söylemiştik..o vakitler demir çelik sektöründeki hisseler bir olumlu etkilenecekken kocaer iki veya üç olumlu etkilenecek dolayısı ile sektörden pozitif ayrışacaktır demiştik...galiba iş oraya doğru gidiyor...elinde bulunduran arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun..inşALLAH bu hızımızla soluğu 40-50 aralığında alırız...piyasanın da artık kocaerin temel rasyolarını ona yakışan bir orana çekmesini temenni ediyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. https://twitter.com/appajubi/status/1706242333065216188

Güzel bir derleme olmuş. Kendini yatırımcı olarak gören veya görme teşebbüsü içinde olan herkes okumalı ve kendine dersler çıkartmalı. Okuyunuz ve okutunuz

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    kocaerde dalga boyları büyüyor...buda agresifliği işaret ediyor dostlar...bakalım ağalar bu hisseye nasıl bir rota çizmişler ?? bir çok beklentisi olan bu hisseye nasıl muamele edecekler ??
    07,09,2023 tarihinde bu yorumu yapmıştım..takaslara bakmadan sadece hissenin hareketlerine bakarak hissede agresiflik işaretlerinin olduğunu söylemiştim...tecrübelerim beni yanıltmadı...son iki iş günüdür tavan yapıyoruz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by Trendman Yazıyı Oku
    Ne hikmetse bütün hisselerimde tahtacı mağduruyum ben. Demek ki işi bilmiyorum. Bu havada yükselmeyen kağıt başka havada sert düşer. İnatlaşmak boşa. Tahtacı mahtacı hikaye bence.
    YT
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    sen işi bilmiyorsan ben zaten hiç mi hiç bilmiyorum...zamanı geldiğinde bu sözleri söylediğin için kendi kendine çok güleceksin...
    30,08,2023 tarihinde bir dostumuz ile bu diyaloğa girmiştik...aradan sadece 25 gün geçmiş...ne güzel anılardı o günler....

6. zaman zaman geçmişten bazı yorumları paylaşıyorum...bunun nedeni geçmişten ders çıkarmaktır dostlar...yoksa başka bir amacımız yok...geçmişten ne kadar ders çıkarabilirsek o kadar tecrübe sahibi olunur...

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    zaman zaman geçmişten bazı yorumları paylaşıyorum...bunun nedeni geçmişten ders çıkarmaktır dostlar...yoksa başka bir amacımız yok...geçmişten ne kadar ders çıkarabilirsek o kadar tecrübe sahibi olunur...
    Bu sefer seninle beraber kazanıyoruz dostum. Yalnız sepette 4 tavan var. Şükür. Ytd

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

8.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Bu sefer seninle beraber kazanıyoruz dostum. Yalnız sepette 4 tavan var. Şükür. Ytd

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Benim sepetimde ise 4 hisse var..bunlardan üçü tavan...

son günlerde gündemi yoğun bir şekilde takip ediyorum..gün yok ki ister BEA ülkeleri ,ister azerbeycan ,isterse de balkan ülkleri ile yenilenebilir enerji sektöründe güçlü işbirlikleri anlaşma haberleri düşmesin...türkiye bu konuda yoğun bir çaba içine girmiş...türkiyedeki yüksek potansiyel çevre ülkeler ile paylaşılmak isteniyor..bu konuda şirketlerimize çok iş düşecek..

bu yüzden de bu güne kadar sık sık söylediğim şeyi tekrarlamak istiyorum...yenilenebilir enerji ile bir şekilde bağ kurmuş her şirket büyüyecektir...hem de diğer sektörlerden olumlu ayrışarak...

ister kocaer olsun ,ister atatp olsun ,iserse de brlsm olsun bunların tümü de yeni yeni yenilenebilir enerji ile bağ kurmuş dolayısı ile henüz yeterince prim yapmamış şirketler idi...fiyatlamalar yeni yeni başlıyor...bakalım piyasa nereye kadar bunları götürecek..

Sayfa 112/405 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •