Sayfa 855/891 İlkİlk ... 355755805845853854855856857865 ... SonSon
Arama sonucu : 7124 madde; 6,833 - 6,840 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Önemli bir not eski dost gelirse anlarsınız hikayeden alış olmaz babalar gibi alışları gördüğünüz zaman tamam dersiniz gerisi çakma feyk hareketlerdir . Boşuna etkilenmeyen heyecan yapmayın açığa falan da almayın elinizde patlar kısa vadede.
    baddog ...ben anladim bi ara 30-35 bandindan mi ne girmisti tahtaya, bi anda tavana yapistirmisti..dun gibi hatirtiyorum

2. sayin gazamanbaba bu 18 ci madde uygulamasi sizce neden bu kadar uzun surdu..normalde 5 yada 6 ay surmesi lazim degilmiydi..kasim ayinda 1 yil olacak

3. kapanış rakamına bak, adam resmen eğleniyor bizimle, psikopat herif.

4. Güç yüzükleri toplandı mi sauronu alt edebiliriz belki. Ama şimdilik hepsine hukmedecek Güç yüzüğü kartal encumeninde
     Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    baddog ...ben anladim bi ara 30-35 bandindan mi ne girmisti tahtaya, bi anda tavana yapistirmisti..dun gibi hatirtiyorum

5. Three Rings for the Elven-kings under the sky,
    Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
    Nine for Mortal Men doomed to die,
    One for the Dark Lord on his dark throne
    In the Land of Mordor where the Shadows lie.
    ***One Ring to rule them all, One Ring to find them,
    ***One Ring to bring them all, and in the darkness bind them
    In the Land of Mordor where the Shadows lie.

6. Yüzüklerden birisini de ismi lazım değil damat in biri takmıştı. Epey geyiği dönmüştü memlekette

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Tahtaya hala yeni mal gelmiyor. Ya tradelik mal vardı çoğu çekilmiş ya sona geliyoruz ya da yemliyor diyecegim hiç öyle görünmüyor. Çok güzel bir hareket bekliyorum bundan. İçinde olur muyum bilmiyorum ama çok ama çok geride kaldı. Zorlanacak zaman değil.
    18 lik plan geyigine göre yüzde kırk kesintiye kadar kamunun hakkı olabiliyormus sanırım bunun tedirginliği de olabilir, pazarlığı da...
    Soğanlı diye bir yerde 32 donum residans arazisine 4.5 milyar ilana koymuşlar. Çavuşoğlu da 13 dönüm yere 860 milyon ilan koymuşlar.. fiyat dengesizlikleri had safhada.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 2 aydır düşen rsı bugün ilk defa düşeni yukarı kırdı nihayet.

Sayfa 855/891 İlkİlk ... 355755805845853854855856857865 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •