Sayfa 100/360 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 2879 madde; 793 - 800 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Dün philip’e malı yerine koy dedim birde üstüne karanlık odada bastı..şimdi bakıyorum da tavandan almış
    panik yapıyorlar işte...o kadar da panik yapılacak bir şey yok desek de bazı kişiler inanmıyor...yapacak bir şey yok..herkes kısmeti kadar faydalanacak..dün hiç bir şekilde panik yapmayıp trade yapmadım...biz hissemize güveniyoruz...tutmaya devam...green x i görmeden bir yere gitmek yok...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. atap amerikada işlem görse bilen dostlar xx milyar dolardan değer görürdü diyorlar...ben bir keko olarak 1 milyar dolara da razıyım...bu bile olsa atatp nin 250 lere gitmesi demektir... yüce ALLAH bu kekonun duasını kabul eder mi dersiniz dostlar ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    atap amerikada işlem görse bilen dostlar xx milyar dolardan değer görürdü diyorlar...ben bir keko olarak 1 milyar dolara da razıyım...bu bile olsa atatp nin 250 lere gitmesi demektir... yüce ALLAH bu kekonun duasını kabul eder mi dersiniz dostlar ??
    YURTDISI demisken

Almanya, yüksek talep nedeniyle elektrikli araç güneş enerjisi sübvansiyon programını durdurdu
    Almanya'nın devlete ait KfW bankası, elektrikli araçların evde güneş enerjisi ile şarj edilmesine yönelik yeni bir sübvansiyon programını, yüksek talep nedeniyle fonların hemen tükenmesi üzerine başlatıldıktan bir gün sonra durdurdu.

Ulaştırma Bakanlığı'nın bu yıl için 300 milyon euro bütçe ayırdığı program, elektrikli arabası olan ev sahiplerine elektrik depolamalı bir fotovoltaik sistem ve bir şarj istasyonu kurmaları için 10.200 euroya kadar sübvansiyon sağlıyor.

Program elektrikli araçlara geçişi hızlandırmayı ve kamuya açık şarj istasyonlarına olan ihtiyacı azaltmayı amaçlıyor.

KfW bankasının bir sözcüsü Reuters'e yaptığı açıklamada, programın başlatılmasından sonraki 24 saat içinde yapılan yaklaşık 33.000 başvurunun, ayrılan fonların tükendiği anlamına geldiğini söyledi.
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    atap amerikada işlem görse bilen dostlar xx milyar dolardan değer görürdü diyorlar...ben bir keko olarak 1 milyar dolara da razıyım...bu bile olsa atatp nin 250 lere gitmesi demektir... yüce ALLAH bu kekonun duasını kabul eder mi dersiniz dostlar ??
    Sevgili keko işin Allah’a kalmışsa OLMUŞ BİL. Bu meşhur bir sözdür. Senin kalbin temiz, niyetin temiz, eee bizden de okadar dua alıyorsun Rabbim senin dualarını kabul eder inşallah

5.  Alıntı Originally Posted by KAYA Yazıyı Oku
    Sevgili keko işin Allah’a kalmışsa OLMUŞ BİL. Bu meşhur bir sözdür. Senin kalbin temiz, niyetin temiz, eee bizden de okadar dua alıyorsun Rabbim senin dualarını kabul eder inşallah
    benim dualarım kabul olursa hepiniz kesin para sayma makinası alacaksınız.... haydi arkadaşlar bu gariban kekoya dua edelim...

6. ky ilgisi arttı bu farklı aracı kurumlardan ufak alımlarla anlasiliyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
    Tuncay Tursucu

ATATP incelmis aylar once , yeni gordum

https://www.youtube.com/watch?v=KSLQgFeX1ng&t=1s
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

8. Alibaba Cloud Middle East, Africa & Turkey Linkedin paylaşımı. Altını çizdiğim kısım önemli gibi

Alibaba Cloud Middle East, Africa & Turkey
    3.996 takipçi
    1s
    [Alibaba Cloud META] Alibaba Cloud is excited to host ATP China team in Hangzhou, our Global Headquarters today.

Onur Yavuz, CEO of ATP China and Jason Ding, Head of Digital Products of ATP China started their Alibaba journey by understanding the development history of Alibaba Group and its cooperation with global enterprises and partners. And accompanied by Dr. Farruh K., Senior Solution Architect of Alibaba Cloud Intelligence, they also gained an in-depth understanding of Alibaba Cloud's latest technologies and products, including AI, big data, cloud computing and how Alibaba Cloud is using these advanced technologies to drive global business development.

During the visit, ATP China team expressed high praise for Alibaba Group's innovative capabilities and global vision, and expressed great expectations for cooperation with Alibaba Cloud to enhance global business relationships.

Thanks to Onur Oguz to accompany and support!

https://www.linkedin.com/posts/aliba...331895808-PdTN

Sayfa 100/360 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •