Sayfa 120/580 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220 ... SonSon
Arama sonucu : 4639 madde; 953 - 960 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

Alıntı Originally Posted by Foncu Yazıyı Oku
    Bu RIK son zamanlarda ppf gibi davranmaya başladı
    hep oyleydi zaten

2. FJZ usd fonu incelediniz mi? Son donem getirileri cok iyi duruyor, icerisinde eurobond var sanirim. Bende usd olarak hangi fon almali kararsiz kaldim.
     Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Orasına hiç dikkat etmemiştim şimdi hesap dökümüne baktım da satınca %10 stopaj kesintisi yapılmışlar, aylık vadeliye yatırmak belki daha avantajlıdır ama benim miktar çok olmadığı için pek önemsemiyorum.
    SM-S908E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Kamu kira sertifikaları (usd) (sukuk) ağırlıklı fonlar, eurobond ağırlıklı fonlar gibi cds 'in azalıp yada artmasından etkileniyor mu?

TPZ fonunun risk seviyesi 6 gözüküyor. Riski nereden kaynaklanmaktadır?

bu KRF fonu son 1 ayda %7 getirmiş. içeriğine baktığımda tl hisse ve türk ve yabancı eurobond var görünüyor. bu kadar getiri getirmesini neye bağlayabiliriz.? doların euronun artışı belli. abd tahvil faizleri de genelde yükseliş trendinde...

doviz fonlarının %90 ı bond lara baglı , yerli olanlarda cds dususune paralel getiri yukseldi ,buırda dahada duserse getiri devam eder

6. PJL Para Piyasası Fonu günlük % 0,0957 getirmiş . Buna göre mevduat eşleniği kaça geliyor. Hesaplayabilecek arkadaş var mı?

7. Amerika özelinde şu an para

Para piyasası fonlarına ve tahvillere akıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by tantrum Yazıyı Oku
    Kamu kira sertifikaları (usd) (sukuk) ağırlıklı fonlar, eurobond ağırlıklı fonlar gibi cds 'in azalıp yada artmasından etkileniyor mu?

TPZ fonunun risk seviyesi 6 gözüküyor. Riski nereden kaynaklanmaktadır?

Etkilenir. TPZ türk bondları içeriyor

Sayfa 120/580 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •