Sayfa 158/383 ÝlkÝlk ... 58108148156157158159160168208258 ... SonSon
Arama sonucu : 3063 madde; 1,257 - 1,264 arasý.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Þ.

1. Aferim...

De, bütün bu "kendi gölgen ile hesaplaþmaný" burada niye yaptýn, ona kafam basmýyor...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiðinizde ortadan kaybolmayan þeydir.

Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku

--solo bilanço açýklayan bir þirktette vergi dairesine bildirilen ile KAP a gönderilen finansal tablolar arasýnda bu kadar fark nasýl olabilir ??
     Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku
    --bu sorunun cevabýný bulduðumu sanýyorum...
    *) Ticari alacaklar içerisinde yer alan tutarýn vergi ve faiz dahil 1.579.709.889 TL’ lik kýsmý EPDK tarafýndan 13.01.2023
    tarihli teblið edilen yazýya istinaden EPÝAÞ tarafýndan teminat hesaplarýndan çekilen tutarý
    ihtiva etmektedir.
    (ODAÞ ýn finansal tbalo dipnotlarýndan alýntýdýr)

(*) Ticari alacaklar içerisinde yer alan tutarýn vergi ve faiz dahil 1.579.709.889 TL’ lik kýsmý dava konusu tutar olup,
    bu tutar bilanço pasifinde yer alan diðer borçlar ile iliþkilidir.
    (bilançodaki bu kalemi CANTE bu þekilde tanýmlamýþ)..

--bu parayý düþünce VUK a göre vergi öncesi yaklaþýk 200 milyon zarar oluþuyor...

3.  Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku
    *) Ticari alacaklar içerisinde yer alan tutarýn vergi ve faiz dahil 1.579.709.889 TL’ lik kýsmý EPDK tarafýndan 13.01.2023
    tarihli teblið edilen yazýya istinaden EPÝAÞ tarafýndan teminat hesaplarýndan çekilen tutarý
    ihtiva etmektedir.
    (ODAÞ ýn finansal tbalo dipnotlarýndan alýntýdýr)

(*) Ticari alacaklar içerisinde yer alan tutarýn vergi ve faiz dahil 1.579.709.889 TL’ lik kýsmý dava konusu tutar olup,
    bu tutar bilanço pasifinde yer alan diðer borçlar ile iliþkilidir.
    (bilançodaki bu kalemi CANTE bu þekilde tanýmlamýþ)..

--bu parayý düþünce VUK a göre vergi öncesi yaklaþýk 200 milyon zarar oluþuyor...
    Öncelikle vermiþ olduðunuz bu deðerli bilgiler için çok teþekkür ediyorum burada birþeyleri daha görmemize vesile olduðunuz için ayrýca teþekkürler benim hedefim bu hissede yüksekti þimdi kendimi reelize ederek hedefimi yaklaþýk % 50 daha yükselterek güncelliyorum ,

Alýntý Originally Posted by Ozgurlukcuker Yazýyý Oku
    Öncelikle vermiþ olduðunuz bu deðerli bilgiler için çok teþekkür ediyorum burada birþeyleri daha görmemize vesile olduðunuz için ayrýca teþekkürler benim hedefim bu hissede yüksekti þimdi kendimi reelize ederek hedefinin yaklaþýk % 50 daha yükselterek güncelliyorum ,
    --ava gidenleri avlamanýzdan mutlu olurum...

Alýntý Originally Posted by Hissedarxd Yazýyý Oku
    Aferim...

De, bütün bu "kendi gölgen ile hesaplaþmaný" burada niye yaptýn, ona kafam basmýyor...
    '' du bakalým ne olacaklar'' ýn önde gideni rahatsýz mý olmuþ?

6. Üstadým..anayasa mahkemesinin sanki yeni bir kararý var.. enflasyon altýnda kalan faizde enflasyona tamamlanýr diye..sanki cante davayý kazanýrsa yasal faizden daha yüksek meblað iade alacak gibi ne geldi..yada ben yanlis anladým.varmidir.bilginiz?

7. Gerçi anayasa mahkemesi nin kararlarý ne kadar uygulanýyor .oda ayri

8. Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiðinizde ortadan kaybolmayan þeydir.

Sayfa 158/383 ÝlkÝlk ... 58108148156157158159160168208258 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •