Sayfa 326/736 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426 ... SonSon
Arama sonucu : 5883 madde; 2,601 - 2,608 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Bu faizler 1 yıl kalsın konut otomobil borsa ihracat üretim mokoko olur acele edin tl mevduatçılar çok konuşulmaya başlandı tl mevduat bir şey çok konuşuluyorsa tırsmak lazım
    İhracatçı, üretici ,fabrikatör biraz dolar bozsun hele ..öyle -60 negatif faizle verilen kredilerle dünya kadar dolar zulaladilar..bunun benim gibi cahal biri farkindaysa hükümet ekonomi yönetimi hayli hayli farkındadır...

2.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    İhracatçı, üretici ,fabrikatör biraz dolar bozsun hele ..öyle -60 negatif faizle verilen kredilerle dünya kadar dolar zulaladilar..bunun benim gibi cahal biri farkindaysa hükümet ekonomi yönetimi hayli hayli farkındadır...
    O iş o kadar basit değil dolar bozmaz işçi çıkarır

3.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    O iş o kadar basit değil dolar bozmaz işçi çıkarır
    İşci neden çıkaracak .üretim çatır çatır talep var.
    İhracat desen son hız.

5.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Bağladım gitti Burganbankta miktar 1100K 367 gün.ayda bir faiz ödemeli. 0 stopaj..%43 net faiz.bileşiği sanırım 45 gibi oluyor.
    Ekrana bak,bankalarla konuş,günlüğe yatır, a bankasından b bankasına taşı yoruldum vallahi.Aylık faizi de harcamayacağım parça parça döviz ve mevduat yaparım yatanla.
    Denizbank 6 aya 51 veriyor boz bence oraya geç

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Bu faizler 1 yıl kalsın konut otomobil borsa ihracat üretim mokoko olur acele edin tl mevduatçılar çok konuşulmaya başlandı tl mevduat bir şey çok konuşuluyorsa tırsmak lazım
    Dışardan sıcak döviz gelmeden , faizler dusemez ,2013.yili ortasi BIST 5 cent tahvil faiz 7 , ,istenen bu ancak o günler çok geride kaldı

7.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Denizbank 6 aya 51 veriyor boz bence oraya geç
    Hocam benim aylık ara ödemeli mevduat.Denizbankla da görüştüm bugün ara ödemeli mevduata 42 üstüne çıkmadılar.

8.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Dışardan sıcak döviz gelmeden , faizler dusemez ,2013.yili ortasi BIST 5 cent tahvil faiz 7 , ,istenen bu ancak o günler çok geride kaldı
    Benim 2024 aralık politika faizi beklentim 25 bakalım göreceğiz neler olacak

Sayfa 326/736 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •