Sayfa 964/1002 İlkİlk ... 464864914954962963964965966974 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 7,705 - 7,712 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Alıntı Originally Posted by ASAP_ Yazıyı Oku
    Abim...
    Ben senin tecrübelerine, anlatılarına her daim saygı duyuyorum.
    Eminim ki derya/deniz bir yaşanmışlık ve tecrübe söz konusu.

Ancak yazın söz konusu olunca, okuyamıyorum ben senin yazdıklarını.
    Ne noktalama, ne işaret, ne paragraf.

"Yazar burada ne anlatmak istemiş?" deseler. Fikrim yok yeminle.

"80 öncesi İstanbul sıkıntılıydı. Çoğu taksici korsandı." buraya kadar anladım...

"çoğu rte'ci 2002 sonrası, benim leptobu uçurdular arnavutköyde oğlumun evinde inerken,o günde 15 temmuz"
    Burada bitti benim zaman algısı vb...

Benim yetersizliğimdir. Affola. Ama benim gibi yetersizlere de derdini anlatmak istersen:
    "Abdal'a anlatır gibi... " anlatmayı denesen?
    Sevgiler, selamlar.
    Ben yanlış yere basmasam özet geçmiştim, 1980'den 2002 yılına, oradan

2016 senesine geçince, bende de uzay, zaman, mekân algısı kayboldu.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Hemen forumdan birini çevirecen soracan, Sıhhıyede Etibankı biliyon mu deye, bilemeyecek tâbiki Necatibey

caddesindeki BAĞ-GUR'u biliyon mu sen deyecen, tâbiki bilemeyecek dalacan sopayla.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,507
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ben yanlış yere basmasam özet geçmiştim, 1980'den 2002 yılına, oradan 2016 senesine geçince, bende de uzay, zaman, mekân algısı kayboldu.
    Akadaş ankarada taksiciler dolandırıcı diye belirtmiş bende isanbuldaki üçkağıtları örneklen belirttim 2016 senesinde oğlumun yanına gittiğimde,öncesi olan 1970 yıllarıylan 1980 arasınıda belirttim,sonrası başımdan geçen olay 2016 leptop olayıylan,zaten şu anda heryerde varlar rte yüzünden,hiçbir ili kötülemeye gelmez heryerdeler,nisandan sonra işler çok daha kötü olacak,yani ya canın ya paran

Tavşanlıdaki Altınbilgeyi biliyormusunuz siz?

Manyak mı nedir bunlar, yok Sıhhiye de Yeşil Pabuç, yok Necatibeyde baklavacı.

Nereden bilelim biz, Ankarayı hiç görmemiş 70 milyon insan vardır.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Şuna tanık oldum bu forumda, bilhassa Bizanslılar insanların sadece Blzansta yaşadığını zannediyorlar.

Ben Tavşanlı'da yaşıyorum dediğim zaman boş boş gözlerle bakıyorlar, oralarda insan yaşıyor mu diye.

% 90'nın Sivastan, Trabzondan, Rizeden, Vandan babası Bizansa gelmiştir halbuki.
    Ninemin babası istanbulda imiş dedesi çağrınca memlekete gitmişler osmanlı zamanında

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Akadaş ankarada taksiciler dolandırıcı diye belirtmiş bende isanbuldaki üçkağıtları örneklen belirttim 2016 senesinde oğlumun yanına gittiğimde,öncesi olan 1970 yıllarıylan 1980 arasınıda belirttim,sonrası başımdan geçen olay 2016 leptop olayıylan,zaten şu anda heryerde varlar rte yüzünden,hiçbir ili kötülemeye gelmez heryerdeler,nisandan sonra işler çok daha kötü olacak,yani ya canın ya paran
    Arada bir de 2002 yılı sıçraması var?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sıhhıyeye de gittim Ulusada, Necatibey caddesini de bilirim Kızılayı da, Çankayayı zaten bilmem gerekir.

Emme buradakilerin % 90'nı büyükşehirde yaşamamış olanlar bilmez.

Eminönünden Tarabyaya, Basmaneden Hataya kadarda görmüşlüğümüz vardır.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Sıhhıyeye de gittim Ulusada, Necatibey caddesini de bilirim Kızılayı da, Çankayayı zaten bilmem gerekir.

Emme buradakilerin % 90'nı büyükşehirde yaşamamış olanlar bilmez.

Eminönünden Tarabyaya, Basmaneden Hataya kadarda görmüşlüğümüz vardır.
    Haklısın başkanım Angaraya iki kez gittim öyle gezmeden geldim. Daha doğrusu trafiği bana kabus gibi geliyordu sapağı kaçırdın mi git baba git. İstanbul Eminönüne çok gitmişligim var. Ömrü hayatımda 10-12 il ancak görmüşüm. Bundan sonra bir ilçe bile çok görürüm. Hissenet buluşması olursa gelmeyi düşünüyorum. Onun haricinde kolay kolay çıkmam bu şehirden. Ellerinden öperim abi.

Sayfa 964/1002 İlkİlk ... 464864914954962963964965966974 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •