Sayfa 985/1002 İlkİlk ... 485885935975983984985986987995 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 7,873 - 7,880 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1. Faizin aylık %1,36 olduğu dönemde hiç param yoktu bütün kredi kartı limitim ile taksitli nakit avans çektim seçim öncesinde. Önce döviz ve altın aldım. Onları satıp borsaya geçtim sonuçta hem taksitleri kapattım. Borcu sıfırladım düğünü yaptım üstüne birde arabayı değiştirdik. Böyle bir fırsat bir daha gelir mi diye habire nakit avansa bakıyorum. Sadece ing sıfır faizli taksitli nakit avans verdi kartla o da 20 bin. Bu arada kredi kartı limitim de kuşa döndü yeni limitler çok düşük. Şuan eski limitimin 1/4 kadar limitim var 13 bin tl ye çamaşır makinesi alacak kadar bir kartta limitim yok.

2. Küresel ısınma su krizi muhtemelen içme suyu için kuyulardan tedarik edilirken aşırı kum riskini tetikliyor. Benim idrar sondası üç aydır mesanede ki kumlar yüzünden tıkanıyor. Daha önce böyle bir şey yoktu. Şimdi suyu kendim arıtrıp içiyorum. Böbrek taşı olan arkadaşların dikkatine sunmak istiyorum.

Halk adamı olmak böyle bir şey, ahali 131 gaymeye ithal muz yemesin deye gayretimiz.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    14 cü başlığı hatırlıyor musunuz en son o zaman açmıştım
    Ben diyorum abdest, bu diyor 14. başlık.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Tşkler.!!
    Mühendis ağabey.!!!
    Varlığını yastık altında sakla.!!!
    Tek adam rejimi.!!
    Adamı hasta eder.!!!
    Züğürt eder.!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Dudu seni ariyormus.malum borsada herkes onun yuzunden zarar etmis.yanina al bari onu

Pide fiyatlarına da değinmeden olmaz, 480 gr. susamlı pide 20 gayme.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Pide fiyatlarına da değinmeden olmaz, 480 gr. susamlı pide 20 gayme.
    Yumurtalı mı? Burada 15 yapmışlar ama pide olmuş pidecik. 200 gr her halde. Pide yemeyiz Reisi yedirmeyiz.

8. Kara şimşek ekonomiyi düzlüğe çıkaracam diye bizim büzzüğe göz dikerken devletin bir çok israfına lüksüne şatafatına en ufak bir laf etmiyor tedbir almıyor. En azından ballı ihaleler alandan vergi al ne adam o da yok.

Sayfa 985/1002 İlkİlk ... 485885935975983984985986987995 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •