Sayfa 443/860 İlkİlk ... 343393433441442443444445453493543 ... SonSon
Arama sonucu : 6874 madde; 3,537 - 3,544 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Efendim, buraya gelen İsrail charter ve kargo teyyarelerine verilen jet yakıtıymış, o da bir kaç uçakmış yersen.
    E o zaman neden kısıtlamışlar dimi? Gelen uçaklara dönüş için yakıt verilmeyecek mi şimdi? Yüzerek mi dönecekler?

Alıntı Originally Posted by value Yazıyı Oku
    5,5 milyon memura 3'er bin TL seyyanen zam yapılır olur biter.
    Onu veremezler , O para memurun seyyanen aldığı 12K nın enflasyon güncellemesine ya yeter ya yetmez..

Yeniden Refah Partili isimden AKP’ye: Adamları İsrail ile aynı yatakta bastık
    https://www.veryansintv.com/yeniden-...atakta-bastik/

Adamlar deşifre olunca kime saldıracaklarını şaşırdılar, Bayraktar Ailesinden biride Imamoğluna fena saydırıyordu...Suçluluk psikolojisi böyle birşey....

İdeolojik kanadı bir kenara koyarsak Bu seçimde Emekliler 20 yıl sonra anca uyandılar, aynı şey Gençlerimiz içinde geçerli....

Dünyabankası işi de tamam , sıra IMF e geldi a.q....

4. Sabah fox tv haber yapıyor

Bayram ikramiyesi 3000 lira verildi ama yetmedi, emekli bankadan 500 lira nakit avans çekti

Torunlara harçlık vermek için

Yahu nasıl yetmiyor

Karı koca emekli ise, 6000 zaten cepte,

1000’de damat ateşler.

Damat, gelin, 2 torunu al

Vadi istanbul CZN Burak’ta missss gibi kuzu kaburgayı koy ortaya yesin herkes.

7000 TL

Bunu yapsan fox gelip çekmezzzzz ama !!!!!!!!

Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Sabah fox tv haber yapıyor

Bayram ikramiyesi 3000 lira verildi ama yetmedi, emekli bankadan 500 lira nakit avans çekti

Torunlara harçlık vermek için

Yahu nasıl yetmiyor

Karı koca emekli ise, 6000 zaten cepte,

1000’de damat ateşler.

Damat, gelin, 2 torunu al

Vadi istanbul CZN Burak’ta missss gibi kuzu kaburgayı koy ortaya yesin herkes.

7000 TL

Bunu yapsan fox gelip çekmezzzzz ama !!!!!!!!

Sen de geç Dalganı ...BU Emekli kesim wallahi taş..aak geçilmeyi hak ediyor...Hala uyuyan Emekller var.....

Yandaşa Milyon Milyar dolar emekliye 3+1 sistem sahibi yaparsa TAK Parti yapar....Soğan fiyatı 10 kağıt a.q....

Onlar kendilerine saraylar alıp yaşarken Vatandaş evine bayram şekeri alamıyor a.q...

69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. Eğer serbest bırakılsa anneler-babalar çocuklarının bir devlet memuru olmasını eminimki çok arzular..

Memurluk super avantajlı bir meslek maaşları her zaman iyidir ,tabiiki emkli ikramiyeleri-emeklilik maaşlerı...

yeter ki amirleriyle tabii ki devri siyasi iktidarla iyi ilişkiler içerisnde olsun...

Pekaal devlet 1 milyon civarında memurla çok da güzel iadre edilebilir...

Bu kadar ,(sahi sayısı kaçtı ?)üniversiteden mezun olan/olacak yeni çalışma hayatına girecek gençler için günümüzde garantili bir iş kolu devlet memuru olmaktan geçiyor...

geçen sene gördük Dönek Abdülatif Şener iyi de eğitimalmış oğluna mecliste iş verilince hemen de nasıl kıvırttı...

Yüksek ihtimalle Türkiyenin gizli/kripto zenginlerinden Turgut Altınok sanki ihtiyaçları varmış gibi sınavsız bir şekilde kızlarını RÜTÜK'te memur olarak çalışası sağlanmış...

Bunun gibi belkide yüzbinlerce torpille devlet kadrolarına yerleştirilmiş gelecekleri garanti edilmiş vatandaşalarımız var...

.................................................

VERGİ VEREN Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları

Onlar güzelce sağılacak ki bu devran devam etsin...

Gelir vergisinden vaz mı geçildi yook ama yetmiyor...

çıkar ÖTV geçir 2-3 kat vergi

Ondan sonra birileri buralarda sahi Türkiyede ne kadar az gelir vergisi toplanıyor diye propaganda yapıp dursunlar...

Geçiniz bunları efendim ....

8.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Sen de geç Dalganı ...BU Emekli kesim wallahi taş..aak geçilmeyi hak ediyor...Hala uyuyan Emekller var.....

Yandaşa Milyon Milyar dolar emekliye 3+1 sistem sahibi yaparsa TAK Parti yapar....Soğan fiyatı 10 kağıt a.q....

Onlar kendilerine saraylar alıp yaşarken Vatandaş evine bayram şekeri alamıyor a.q...
    Ben emekli maaşları yeterlidir HİÇBİR ZAMAN demedim.

Promosyon, ikramiye üzerinden konuşuyorum.

(Bunlar sosyal hak değil sonuçta, bonus, reis tarafından veriliyor, reis vermiyorum dese kimse mahkemeye verip benim hakkım gasp ediliyor diyemez.)

///

Hatta hep derim ingiliz emeklide zorda ayda 1120 pound maaş alanlar, Londra’da nasıl yaşayacak, kiralar 1200 pound

Sayfa 443/860 İlkİlk ... 343393433441442443444445453493543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •