Sayfa 829/999 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879929 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 6,625 - 6,632 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Aşağı taraf ve ziraatin yaptırdığı yolun alt tarafı benim bildiğim yerler değildi onlqrıda bu sene öğrendim.bu seneye kadar. Hep yolun üst tarafında kaldım. Üst tarafta golf sahaları dahil ormana kqdar yürüdüm. Böğürtlen toplamışlığım bile var. Davutoğlunun villanın arka taraflardan dolandım diğer taraftaki golf alanlarından indim. Hemde birden fazla sayıda. Ben orada birkaç defa 2 hafta dahi kaldım her sabah 6 da kalkıp 8 e kadar yürürdüm 2 defa taafetmişimdir oraları. Ormanın içlerini ve ötesindeki kütük evler ve orman evi kısımlarını bilmem kemerköy sedir ve su evleri tarafını gezdim. Bu sene aşağı tarafını gezdim ziraatein kapattığı inşaatlerin kenarı ile tamamını merkeze kadar gezdim. Yazık ermişler en azından alt tarafı bitirmişler.
    Doğrudur abi. Bi ara da tarihi açıdan bakmak için gezmeni öneririm:

https://kemerburgazkentormani.ist/maglova-su-kemeri/

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Aşağı taraf ve ziraatin yaptırdığı yolun alt tarafı benim bildiğim yerler değildi onlqrıda bu sene öğrendim.bu seneye kadar. Hep yolun üst tarafında kaldım. Üst tarafta golf sahaları dahil ormana kqdar yürüdüm. Böğürtlen toplamışlığım bile var. Davutoğlunun villanın arka taraflardan dolandım diğer taraftaki golf alanlarından indim. Hemde birden fazla sayıda. Ben orada birkaç defa 2 hafta dahi kaldım her sabah 6 da kalkıp 8 e kadar yürürdüm 2 defa taafetmişimdir oraları. Ormanın içlerini ve ötesindeki kütük evler ve orman evi kısımlarını bilmem kemerköy sedir ve su evleri tarafını gezdim. Bu sene aşağı tarafını gezdim ziraatein kapattığı inşaatlerin kenarı ile tamamını merkeze kadar gezdim. Yazık ermişler en azından alt tarafı bitirmişler.
    Blr tane 2003 model falan Maybach görsen ya, bok gibi gezmişssin Maybach'ın göt attığı yerleri.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3. İnsanlar yaşlanınca değişiyor üstadım. Nelere takılıyoruz...
    Tek derdimiz birinin ettiği yanlışa benzeyen veya bizim öyle algıladığımız kelam olsun.

Sevgiler, selamlar.

Artık dolar başlığından Maybach'ı ne görmesi, bir tane eskittim yahu diyen,

Hala oğlumda Rolls Royce vardı, stop lambasını geri geri giderken kırdım diyen,

Bugatti Royal bir arkadaşta vardı, ön takımından ses geliyordu sevmedim diyen,

Ferrari fazla alçak, Göktürkte altı asfalta sürtüyor diyen,

Arkadaşları piste davet ediyorum.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Bir tane Psiko kuyuya taş attı, 40 tane başlığın akıllısı çıkartmaya çalışıyor.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Senelik satışları 10-20 adetleri geçmeyen arabaları, ahali şeyini sallıyor sokaklarda bir tanesine çarpıyor.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

7. Ben geleyim piste "Göktürkte altı asfalta sürtüyor" diyenler kategorisinden.

Dolar başlığını parsellemişsin. Dolar hakkında ne teknik, ne temel açıdan fikrin yok.
    Önüne gelene troll diye etiket yapıştırıyorsun, trolün önde gidenisin.
    "Mutlak doğrucu" sun kendinden gayrı kimseye saygın yok.

"Haaa başlık senin, keyfine göre de yazarsın" o ayrı.

Lakin zerre de gelişme umudun yok. Bu da benim bakış açım.

Ne kodumun memleketiymiş, Monoco, Katar, Kuveyt, Abu Dabi gibi göt kadar dolar milyarderlerinin harman olduğu yerleri bırak, 16 milyonluk devasa şehirde, boyuna sokaklarda Maybacha rastla.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 829/999 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879929 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •