Sayfa 252/800 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352752 ... SonSon
Arama sonucu : 6399 madde; 2,009 - 2,016 arası.

Konu: Viop LVII

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bence KOç bu süreci iyi yönetemedi. Dün de madem bu açıklamayı şimdi attığınız gibi seans öncesi ataydınız. Dün bile niye saat 11:23 beklendi. Bence ceza gelmeli.

Yoksa bunları bundan sonra herkes yapar. Bu kadar alenisi de biraz fazla artık.
    Badem sistemi öyle istiyor düzeneğin bozulmasını istemiyor ivme yakalamış neden günü bozsun sabah reuters haberi ile piyasa %3 yaptı öğleden sonra aynı haber bloomberg verdi piyasa kar realizasyonuna girdi .Bankalar üzerinde ralli oluyorsa ykbnk satış hikayesinin %300 yükselmiş bankalarda benim düşünceme göre Hsbc ayağı ağırlığı %50-60 son hareketlerde payı vardır.Bofanın 6 ayda 8 banka raporu yayınladığı yerde Koç da ertesi gün açıklama yapsın
    kolay gelsin
    FORMASYON AVCISI -53

2. Tr de iki tane büyük hadise yaşandı 10 yıldır.

1 not artıyor uçuyoruz 2013 yılında . bunu yandaşlar yaygarasını yabdı.
    2 eksi rezerv batıyoruz 2020 2021. bunuda muhalifler yaygarasını yabdı.

emme muhalif ve kendini ekonomist uzman sananların zararı uçuyoruzcuların zararından daha fazla oldu. niye tl baz olarak endeks 15 misli arttığı için cortta iflas edilen paranın haddi hesabı yok. en azından uçuyoruz not artıyor diyenler ev aldı endeks long açdı bekledi kurtardı bu iflas hiç bir yerde yok utanma hiç yok

3. O.c ler bank akbnk a

4. ben şuan beyin zihin ruh olarak grand supercycle yaşşıyorum dayı.

niye ele.

hissediyorum her yerimde.. supercycle...... zihni bir cycle...

5. elim ayağım oynuyor seğiriyor gözüm galbimin duvarındaki baskıyı hissediyorum başım dönüyor midem bulanıyor..

6. Bu ülkede bu spk ile işlem amann sakin...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,780
     Alıntı Originally Posted by gsPrCyCle Yazıyı Oku
    elim ayağım oynuyor seğiriyor gözüm galbimin duvarındaki baskıyı hissediyorum başım dönüyor midem bulanıyor..
    bi 100 lük lustral
    hiçbirşeyin kalmaz
    pamuk gibi olursun

8.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Badem sistemi öyle istiyor düzeneğin bozulmasını istemiyor ivme yakalamış neden günü bozsun sabah reuters haberi ile piyasa %3 yaptı öğleden sonra aynı haber bloomberg verdi piyasa kar realizasyonuna girdi .Bankalar üzerinde ralli oluyorsa ykbnk satış hikayesinin %300 yükselmiş bankalarda benim düşünceme göre Hsbc ayağı ağırlığı %50-60 son hareketlerde payı vardır.Bofanın 6 ayda 8 banka raporu yayınladığı yerde Koç da ertesi gün açıklama yapsın
    kolay gelsin
    Kchol badem oyununa neden alet oluyor ki

Sayfa 252/800 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352752 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •