Onemli Gunler Banner
Sayfa 440/464 İlkİlk ... 340390430438439440441442450 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 3,513 - 3,520 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by kafkaskartalı Yazıyı Oku
    ANZ Bir ara zoren in hisse değerinin bu olmadığını söylüyordu o zaman dolar iki lira civarında zorende bir buçuk lira seviyesinde idi yani 75 sent bir lot zoren bizde patron böyle diyorsa ucuz dedik aldık ana gel görki şimdi bir lot zoren 18 sent şimdi ne düşünüyor Sayın ANZ Merak ediyorum.

Şu an ANZ büyük yatırımcıya kendi hisselerini çok daha yüksek fiyatlara satacağını sanmam, hissenin gerçek değerini en iyi kendisi bilir.

Ayrıca son gelişmeler ölçüsünde bu hissenin değeri yakında kurumsal yatırımcıların radarına girer diye umuyorum bu ölçüde fiyatlaması muhtemelen yapılacaktır.
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

4.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku

Üstad yazılacak, söylenecek ve olabilecek ve beklentilerin hepsi artık kabak gibi meydan da.

Bu saatten sonra ANZ ve Spek nasıl isterse öyle olacak.

Umarım kendini de, yatırımcıyı da mutlu etmeyi seçer.

Yarın bir de genel kurul toplantısı var.
    Son düzenleme : Küçük Çiftçi; 26-05-2024 saat: 19:39.
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

5. Yarın bir milat bir şahlanış olsa,olur mu?

YTD

Alıntı Originally Posted by Adige65 Yazıyı Oku
    Yarın bir milat bir şahlanış olsa,olur mu?YTD

Mümkündür, artık zaman küçük yatırımcı lehine işliyor...şu ana kadar biraz yavaş da olsa gitgide hızlanabilir...hatta önümüzdeki süreçte ekran takip eden küçük yatırımcıyı yıpratacak şekilde günlük marjlar oluşabilir, öyle tahmin ediyorum...

7.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    Mümkündür, artık zaman küçük yatırımcı lehine işliyor...şu ana kadar biraz yavaş da olsa gitgide hızlanabilir...hatta önümüzdeki süreçte ekran takip eden küçük yatırımcıyı yıpratacak şekilde günlük marjlar oluşabilir, öyle tahmin ediyorum...
    Hisseye güven yok Patron güven tazelemek zorunda yoksa halka arzda bir işe yaramayacak.azdan az çoktan çokgider nokta saygılarımla Sayın loruhlano....!!!!???

Utanmasa tahtayı kıpkırmızı yapacak da, biraz utanma duygusu gelmiş ANZ efendiye.....

Sayfa 440/464 İlkİlk ... 340390430438439440441442450 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •