Sayfa 27/117 İlkİlk ... 1725262728293777 ... SonSon
Arama sonucu : 930 madde; 209 - 216 arası.

Konu: IDGYO - İdealist GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by serkan1862 Yazıyı Oku
    84000 tavanda var.tavandan satış yapan kim acaba pasta paylaşabilecek varmı
    anlik takas

2.  Alıntı Originally Posted by meleke30 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar nihayt çizdi alıcı ne kadar var bekleyen

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    91714 şu anda 170 binden buralara düştü
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

3.  Alıntı Originally Posted by pharnakia Yazıyı Oku
    91714 şu anda 170 binden buralara düştü
    Şuan durum nedir? Tavanda ne kadar var

4.  Alıntı Originally Posted by kaancan60 Yazıyı Oku
    Tavan pek kuvvetli değil. 103.000 lot var. Bir orta düzey eleman bile satış yazıp bozabilir. Alt kademeler de çok daha boş 10.000 - 2.000 - falan. Hisse çok sığ bir hisse.

5.  Alıntı Originally Posted by kaancan60 Yazıyı Oku
    Ama satış kısmı çok daha sığ, kimse satmıyor. Tavandan bekleyenler boş yere bekliyor diyebiliriz. Zira 3 5 lot işlem oluyor o da arada sırada. Ya spek tavanı bozacak korkutmak için ya da pek işlem olmaz. O zaman da alt kademeler de sığ olduğu için 3,00 e yaklaştırıp silkelemek için olur belki. Garip bir hisse, aşırı sığ. Hala tavanda bekleyen lot aynı, hiç artmıyor. Ytd

6. Tavanı şişirmeye başladılar. Önce 116 bin şimdi de 121 bin oldu.

7. Sen sat kardeşim piyasa değerinin 4 katı ihale alıyor bunun yansıması büyük olacak ben 5.00 görmeden bir yere gitmiyorum gidene hayırlı olsun

8.  Alıntı Originally Posted by meleke30 Yazıyı Oku
    Sen sat kardeşim piyasa değerinin 4 katı ihale alıyor bunun yansıması büyük olacak ben 5.00 görmeden bir yere gitmiyorum gidene hayırlı olsun

Dostum eğer benim için dediysen; ben sadece çok az bi lot aldım bugün 3,05 ten. Ama derinlik bilgisini meraktan takip ediyorum, burada da soran arkadaş olmuş bilgi veriyorum. Satıp almak herkesin kendi fikri. Hiçbir al sat tavsiyesi de vermem, o kadar iyi bilmediğim hissede. 5 olacağı düşüncesi de (olabilir mi olabilir ihale iyi) dönüp 1 olacağı düşüncesi (özmaryesine göre ederi 0,88 kuruş falan) herkesin kendi yatırım tercihi. Borsada herşey olabilir.

Derinlikte 136 bine kadar çıktı. Sonlara doğru satışlar oldu biraz. Son durumda 126 binde 17:56 itibariyle

Ytd

Sayfa 27/117 İlkİlk ... 1725262728293777 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •