Onemli Gunler Banner
Sayfa 55/997 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 433 - 440 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Garanti 13,50
    ICBC 13,85
    200 K
    Forumdaşların Bilgisine Sunarım

2.  Alıntı Originally Posted by demir113 Yazıyı Oku
    Garanti 13,50
    ICBC 13,85
    200 K
    Forumdaşların Bilgisine Sunarım
    Oh bee sonunda bir oran paylaşımı geldi
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

3. burganbank mehmet erten: son dönemde tasarrufların bir kısmı yurt dışına gitti. mevduatları artıramıyoruz. tasarrufların bir kısmı yurt dışına gitti. bilançolarımızın %50-60 ını oluşturan mevduatın aynı hızda bize gelmediği gözüküyor. yurt dışı para havuzundan hazinede çok para çekmeye başladı acaba biz bankalara su kalmayacakmı.

4. arkadaslar fibabank ve burgan ne kadar guvenilir? sadece devlet teminatı için sormuyorum, yuklu mevduat yatırırken (2M) guvenebilir miyiz?

5. http://www.bloomberght.com/haberler/...doviz-mevduati powerpc ler çoğalmaya devam ediyor

Alıntı Originally Posted by hpsmj Yazıyı Oku
    arkadaslar fibabank ve burgan ne kadar guvenilir? sadece devlet teminatı için sormuyorum, yuklu mevduat yatırırken (2M) guvenebilir miyiz?
    Benim gözümün önünde adamın biri burgere 5 kusur milyon dolar para yatırdı..........Bu konuyu daha önce risk yönetimi mantığı ile yanlış olduğunu riskin dağıtılması gerektiğini düşündüğümü ifade etmiştim...........Şahsen tüm bankalara güvenim olmasına rağmen geçmiş tecrübeler risk yönetimi ile sepet yapmanın daha huzurlu olacağı sonucuna götürüyor..........Kafa rahat olur..........

7.  Alıntı Originally Posted by ddiibb Yazıyı Oku
    burganbank mehmet erten: son dönemde tasarrufların bir kısmı yurt dışına gitti. mevduatları artıramıyoruz. tasarrufların bir kısmı yurt dışına gitti. bilançolarımızın %50-60 ını oluşturan mevduatın aynı hızda bize gelmediği gözüküyor. yurt dışı para havuzundan hazinede çok para çekmeye başladı acaba biz bankalara su kalmayacakmı.
    faizini biraz arttırsın akıtırız ona istediği suyu, keseriz susuzluğunu.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

8.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    http://www.bloomberght.com/haberler/...doviz-mevduati powerpc ler çoğalmaya devam ediyor
    Güven yok güven,en büyük sorun bu. Hukuk bitmişse o ülkeninde parası bitmiştir. Ben bankadaki dolarımından bile şüphe duyuyorum,bir sabah khk ile TL ye çevrilirse artık şaşırmayacağım. Bunlar TL ye çevirir ama düşükten çevirirler. seninde gördüğün gibi bir ilk gerçekleşiyor. dolar düşmesine rağmen bekledikleri satış olmuyor,üstüne alış devam ediyor. Bu sefer çok fena çamura BATTILAR.

Sayfa 55/997 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •