Sayfa 70/198 İlkİlk ... 2060686970717280120170 ... SonSon
Arama sonucu : 1578 madde; 553 - 560 arası.

Konu: VKING - Viking Kağıt

1.  Alıntı Originally Posted by DahaFazlaOlmaz Yazıyı Oku
    Sevgili dahafazlaolmaz yazından etkilendim ve aynen katılıyorum....

peki spk ne iş yapar yani ky 'yı korumayacak ise varoluş amacı nedir...

ben dahafazlaolmazın öteki kişiliği olarak cevap vereyim spk böyük yatırımcıyı korur zira ky sahibi yoktur hak arayamaz avukat tutsa tutamaz 5000 lotu olan biri 6-7 bin tl hukuki dava acamaz by işibi bilir bu böyle anla saf arkafaşım...

neyse yaşara gelince adam tezgahı kurmuş yatırımcı ilişjilwrinden gökhan bey dedim bunu bem bir aptallık yaptım sizin şirkete para yatırdım ben aptalım befelliye katılayım mı diye adam tabi savunmaya geçti zart zurt klasik raporlarfaki tatavalar yersen

yahu bir firma kar etmez mi yıllarca yadex yemiş parayı
    ha kılıf hazırlanmış zıkkım yiyin paraların yanında

ülkemizde namuslu kurumsal firma bulmak zor
    eski kabadayılar bunlardan bin kat namuslu idiler bunların alayı......

bizde taş yiyelim....

ironi = inori
    Aynen katılıyorum kendime... ve ötekime

ironi = inori
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

2. Ben bu patronun hisseyi yükseltmek için yeterli orana ulaştığını düşünüyorum.bu son bedellide SPK ya özel taahhutlerde bulunmuş olabilir.bundan sonra kar aciklayacagim gibi.

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 2018 altı aylık bilanço ya kadar beklerim.bende sabır da çok.farkli hissede çok.canim hiç sıkılmıyor o yüzden.yatirim tavsiyesi değildir.bu sene DYO da yaptı.2018 de inşallah sıra bize gelir.

Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Ben bu patronun hisseyi yükseltmek için yeterli orana ulaştığını düşünüyorum.bu son bedellide SPK ya özel taahhutlerde bulunmuş olabilir.bundan sonra kar aciklayacagim gibi.

ya arkadaş adamın elindemi ki kar tahüdünde bulunmak.....o zaman üç kağıt var bu işte....firma zor durumda mı yoksa patron yatırım mı yapıyor zarar gösteriyor....

Yabancı ortaklik veya birlesme vs bekliyorum. Bu sekilde daha fazla goturemezler.zarar zarar .

6. Benim için borsa bitti bu zarar asla çıkmaz mucize lazım vking ve diğer hisseler deki zararım vkingde 5tl tekabül ediyor çok zor bıktım bittim çok yoruldum huzur istiyorum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    afyonkarahisar
    Gönderi
    791
    arkadaşlar merhaba viking kagıdı satın almak istiyorum nasıl alabiliyoruz piyasadan , işlem saatleri varmıdır , yardımcı olan olursa sevinirim

Alıntı Originally Posted by alekss Yazıyı Oku
    arkadaşlar merhaba viking kagıdı satın almak istiyorum nasıl alabiliyoruz piyasadan , işlem saatleri varmıdır , yardımcı olan olursa sevinirim
    Neden viking, zarar eden devamlı sermaye eriten. Tek fiyat islem goren

Sayfa 70/198 İlkİlk ... 2060686970717280120170 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •