Sayfa 10/214 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 1706 madde; 73 - 80 arası.

Konu: METUR - Metemtur Otelcilik

1. Aynen borsa yukselirken en iyi ihtimalle yerinde sayan hatta dusen bir hisse bu..bugun oldugu gibi dusmeyen borsoda 1.45 gosterdi birde borsa dusunce nasil dusecegini varin siz hesaplayin...hisse basindaki yavsagi tebrik etmeli bunu basardigi icin....yalniz su var bu hisseyi alipta para baglicak adamin ya akli yarimdir yada carcur edip para kaybedicek parasi coktur.

2. Borsa dusmezken hicbir turizm hissesi dusmezken bu takir takir kademe kademe ele verip dusuyor her verdigi kadmeeye satislari yigip tekrar veriyor aman grafige gore bunun sonu 1.10 inxeleyin bakin

3. Speklerin tabiriyle atlayacak keklik gelmeyince 2 kademe yukari yapip yukselicekmis gibi yapip 10 kademe asagiya basar bu hisse bunu cok iyi yapar...grafik 1.10 diyor sahsen 1.10 a degmeden 1 lot dahi isim olmaz...adamlarin maliyeti zaten 0.70-80 arasi.

4. Ben stopumu 52-53-54 kadmelerindeki 50000 lotluk alislari tek tek silip kucaga biraktigi zamanda gecenlerde calistirdim...kademelere guvenmem bugun borsa cikarken nasil 4 kademe indigini gorduk borsa duserken 10 kademe iner adamlarin amaxi belli grafigi isletip1.10 a getirmek kademe kademe kucaga birakip kucuk yatirimciyi hamal niyetine kullanip malini tasitmak elinde olan zaten batista olmayan 100 000 kere dusunmeli..ben 1.10 a kadar gelecegini dusunuyorumo zamana kadar sadece izleyiciyim..gorusmek uzere .

5. iyi ozaman ,hadi hep bereber satalım nasılsa 1,10 dan yerine koyarız......YTD

6. Yuh be kardeşim neyin düşüşü bu ne saçmalıktır ya

7. Alıcı satıcıyı paylaşana şimdiden tşkler

Sayfa 10/214 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •