Sayfa 100/350 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 793 - 800 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

1. odulation : z-transform ile (t --> w) bunu anlayan var mı? var ise basit bir örnek verebilir mi?

2.  Alıntı Originally Posted by cem_songa Yazıyı Oku
    odulation : z-transform ile (t --> w) bunu anlayan var mı? var ise basit bir örnek verebilir mi?
    https://forums.babypips.com/t/ahmed-...ransform/67852

3. teşekkürler

4. bunu kullanıyormusunuz ? gerçekte zor gibi

5.  Alıntı Originally Posted by cem_songa Yazıyı Oku
    odulation : z-transform ile (t --> w) bunu anlayan var mı? var ise basit bir örnek verebilir mi?
    Frekans domaine e gecis yapmak lazim....

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by cem_songa Yazıyı Oku
    bunu kullanıyormusunuz ? gerçekte zor gibi
    Z-Transform kullanan bir sistemim var. Getirisi klasik sistemlerden farklı değil. Çeşitlilik sağlamak amacıyla kullanıyorum.
    Z-Transform yapan kod parçaçıkları forumlarda mevcut.

7.  Alıntı Originally Posted by Andromeda Yazıyı Oku
    Z-Transform kullanan bir sistemim var. Getirisi klasik sistemlerden farklı değil. Çeşitlilik sağlamak amacıyla kullanıyorum.

Boşuna uğraşmışsın Coşkun abinden eğitim al bak adam fiyat görülmeyen seviyelerden al sat yapıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by cem_songa Yazıyı Oku
    Katılıyorum bir örnek versin üstadlar açık kod ile bakalım üstadlar ne bulmuşlar. Öyle ben yaptım olduyla olmuyor.

He üstad birde demişki klasik sistemlerden farklı değilmiş getirisi, paylaşsın kodu bakalım getirisi nasıl olsa normalmiş.. Ama paylaşmaz bu işler böyle amaç nedir onu anlayanlar var aramızda.

Sayfa 100/350 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •