Sayfa 100/1011 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon
Arama sonucu : 8088 madde; 793 - 800 arası.

Konu: ViOP XLIX

Ne güzel sistem kurmuştuk..
    Küçük partiler devre dışı kalacaktı..
    Çarşıya çıkınca hesap tutmadı..
    Mezra partisi bile aranır oldu..

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

2. Merhaba,
    KKM'de en çok faizi kim veriyor?

HULUSİ AKAR kendi adına yaptırdığı
    Camiyi Erdoğan açmıştı..

Maliyetinin 50 milyon TL civarı olduğu yazılmıştı..

Yıllarca subaylık yapmış birinin, maaş ve ikramiyeleri biriktirip bu camiyi açması imkansız ötesi..

Yargılanacaksınız diyecek kadar naif biri değilim.
    Bunları yargılayacak bir mahkeme olmadığını biliyorum..
    (Muhalefet kanadından da hiç umudum yok..)

Elimde tek silah var o da topunuzu Allaha havale etmek..
    Belanızı, cezanızı verecekse O versin..

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Ben 10 büyükşehirde en azında %54 izmirde %60 üstü ankarada %55 üstü istanbulda %52 üstü bekliyorum dolayısıyla %54-56 arası bi rakam çok rahat çıkar
    Ah be abim, siyasetten hiç çakmıyon... İzmir 55-60 diyio Ankara İstanbul a nasıl 55, 52 dersin

Ankara istanbul'dan 50-55 üstü alırsa Kemal İzmir'den 70 üstü alır...

Alıntı Originally Posted by Ohac Yazıyı Oku
    Ah be abim, siyasetten hiç çakmıyon... İzmir 55-60 diyio Ankara İstanbul a nasıl 55, 52 dersin

Ankara istanbul'dan 50-55 üstü alırsa Kemal İzmir'den 70 üstü alır...
    İzmir 60 üstü ama ne kadar üstü bilemem ankara ve istanbul dediğim rakamlardan artı eksi 1 puan
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,916
    3 aydır aynı düşüncedeyim...sp500 max. 4300 görür(4200 gördü) sonra 3600-700 aralığını görür...sonra oradan KIŞ GÜNEŞİ...Sağlam -
    tepki...Sonra altın vuruş ve 3.000 e kadar düşüş...

Temel argumanlarımı daha önce beyan etmiştim.

Bizim manyak ne yapar.Zarlar hileli..Hem de olmayan oluyor DEVLET DESTEK oluyor.

Şubat düşüşü (5700 den 4180 e kadar oldu),hileli zarlar olmasaydı 4.000 altına kadar inerdi.

Zarlar hileli olunca ŞİMDİLİK ORTA VADELİ yön hakkında yorum yapmayacağım...Ama bildiğim eğer seçime kadar ralli olursa seçimden sonra uygun zamanda net orta vadeli short açarım.

-KK. ,borsa balon diyor..TVF,kapatırım diyor...ve Devlet desteği bitecek...ve SP500 e bakalım..
    -Tamam IRAK SAVASININ emaresi vardı ama isteyen 2002-2003 baksın..

Kabaca bu...Ama o zamana kadar tradeye, sistemle devam...Haftalık puan gerçekleşti mi,o hafta mola.

Olası yeni zirveden 2.000 puanlık(viob) düşüş için şimdilik; LONG-SHORT FARKETMEZ, tradeye devam...Çok demeyin, Geçen ay 1800 puan düştük..iptal oldu ,1.500 görünüyor...

kayıtlara geçsin
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,916
    Şunu da ifade etmek lazım.Bu 6 lı masa koalisyon gibi,hantal yapı var.Birbiriyle karşı karşıya gelmemek için çabalayacak ve ip üzerinde bir denge var.

HDP-İP bir arada.Ve bunlar aynı iktidarı destekliyor.Terör,ulusalcılık gibi konulara bakalım ... nasıra basmadan ne kadar gidecekler.

2 yıl bir şey olmaz,en azından tahammül edilir(MV. özlük hakları için) ama bu AKP nin ilk yılları gibi olamaz.Orada bile tezkere konusunda sorun çıkmıştı..

Yani İKTİDARIN baskıcı değil ama farklı seslerin getirdiği tedirginlik riski olacak.

Hani olur ya: dış tehdit olduğunda aradaki ihtilaflar unutulur..Ama zafer elde edince bir süre sonra iç dengeler-mutabık olunmayan konular vs....sorun olur.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

8. Ekonomide Ali Babacan gelecek diye 1 yıl.beklentiyle götürdüler, damat geldi ekonominin içinden geçti 2 TL ye aldigin dolari 8 yaptı gitti.
    Alimbabacan gerçekten gelse ülke dışardan gelen yatırıma boğulur öyle hantal falan değil Ali Babacan yeterki ekonominin başına gelsin yeterli.

Sayfa 100/1011 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •