Sayfa 105/1027 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 833 - 840 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Reis işi öğrenmiş esip gürlemiyor

2. herkes varıyla yoğuyla buralardan dolar aldı

Daha yukarı gidersede burdan sert dönersede (benim gibi salakların düşüncesi)

Çooook kişinin canı yanacak

bugun 11.43 de yazmışım

ah ah bazen gören gözler kör oluyor

3.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Arkadaş istersen acele konuşma allah aşkına..
    Birisi çıkıp da artık dolarda iş bitti dedi mi inan tırsmaya başladım..

Tamam işte gideceği yere gidecek..
    bu memlekette dolar işi bitmez doların onu uzun vadede açıktır buna şupem olmaz

ben şunu anlamıyorum sadece göz göre göre gelen mb mudahalesine niye insanlar pozisyon almadı

foribot piskolojisimi yoksa

4. Noldu reis e geri vites yaptirmislar) yaa elin adami reis falan dinlemez alir anahtarini

SM-G570F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar,bu saatten sonra 300 veya 500 baz puan artış bu ateşi söndürür mü sizce? bence sadece kısa vadeli çözüm olur geçmişte Tansu Çiller in dolarla inatlaşması sonucu yapılan faiz müdahelesini hatırladım birden...

evet 300 baz puan artış oldu ve evet bazı arkadaşlar bunun londra piyasalarının ateşini almak için kısa sürelide olsa yeterli olacağını düşünüyor,ama çoğumuzun yaşı yeterli,Tansu Çiller zamanındaki krizi bastırmak için çoook daha yüksek faiz artışı gerekli olmuştu,uzun vadede içinde bulunduğumuz durum benzer değil mi?

6.  Alıntı Originally Posted by kakkala Yazıyı Oku
    herkes varıyla yoğuyla buralardan dolar aldı

Daha yukarı gidersede burdan sert dönersede (benim gibi salakların düşüncesi)

Çooook kişinin canı yanacak

bugun 11.43 de yazmışım

ah ah bazen gören gözler kör oluyor

Beter olsunlar....!!!!!!!!!!!!!

Ben demedim, kedi dedi-Candan Erçetin

Al bir tane daha;

İstanbul Sanayi Odası (İSO) Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan, "Merkez Bankası TL’nin korunmasında üzerine düşen görevi yaptı." dedi

8. Erdogan: Para politikalarinda kuresel yonetisim bicimlerine bagli kalacagiz. Enflayonu dusurmek icin gereken her seyi yapacagiz

https://twitter.com/gokayotyam/statu...58801764667392

Erdoğan'ın söylemlerinde bir değişiklik mi var?. Saat 23.00'da açıklama yapacakmış.

En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 105/1027 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •