Sayfa 1065/1081 ÝlkÝlk ... 6556596510151055106310641065106610671075 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 8,513 - 8,520 arasý.

Konu: Orta uzun vadeli (Boða) hedefe kadar disiplin (2)

1.  Alýntý Originally Posted by Sacrosanct Yazýyý Oku
    Valla halkbanka baktým.

Bu piyasa düþmez ben size diyem.

Hatta endeks burdan bir rally ye kalkarsa mayýs hazirana kadar iyi gideriz.

Bu halkbankýn grafiðine bakýyorum. 14 temiz hedef çýkýyor.

daha bunun gibi zirvesine gidecek çok kaðýt var. bu dolar ile deli tuzak atýyolar gibi geliyor bana bu hafta herþey belli olur tahminim.
    Sacro sen alýnma kýyaslama yapmaya çalýþan Telebe 37 grsün diye koyuyorum buraya.
    Telebe 37 sacro nun borsa 117.000 deyken yaptýðý analizi mayýsta borsa 99.000 sonra 88.000 ,
    Ýþin özü bizi kýyaslama derdine düþüyorsun ya buda analiz þimdi sacro bilemedi diye taþlýyalýmmý
    Bana garanti den sallýyorsun.Ah Ah sývacýlar ah.

2. .......................
    Son düzenleme : bulut1-53; 12-08-2018 saat: 18:02.

3. Sn bulut bence hic cvp bile yazmayýn
    Herkes yapýlan gösterilen emeðin farkýnda
    Bu iyi olur kötü olur
    Benim açýmdan siz iyi bir teknikci ve iyi niyetli birisiniz
    Sn Sacro da oyle
    Ve burada elinden geldiðince teknik resim çizen paylaþan herkes
    Sadece insani acýtan, hiçbir paylaþýmý olmadýðý halde, emek veren insanlara karþý gösterilen saygýsýzlýk
    Bu teknik analizdir tutar tutmaz
    Yanýlýrýz insanýz
    Buralara bakýp sadece bilgi kýrýntýlarý bulunabilir
    Yoksa birisinin agzina bakýp hisse yatýrýmý yapacak olan varsa iddaa tek maç oynasin, %33 kazanma þansý var
    Ne Twitter’da ne hisse netde paylaþým yapmak, aman uzak olsun, hatta bu ülkede

4.  Alýntý Originally Posted by Fýght clup Yazýyý Oku
    Sn bulut bence hic cvp bile yazmayýn
    Herkes yapýlan gösterilen emeðin farkýnda
    Bu iyi olur kötü olur
    Benim açýmdan siz iyi bir teknikci ve iyi niyetli birisiniz
    Sn Sacro da oyle
    Ve burada elinden geldiðince teknik resim çizen paylaþan herkes
    Sadece insani acýtan, hiçbir paylaþýmý olmadýðý halde, emek veren insanlara karþý gösterilen saygýsýzlýk
    Bu teknik analizdir tutar tutmaz
    Yanýlýrýz insanýz
    Buralara bakýp sadece bilgi kýrýntýlarý bulunabilir
    Yoksa birisinin agzina bakýp hisse yatýrýmý yapacak olan varsa iddaa tek maç oynasin, %33 kazanma þansý var
    Ne Twitter’da ne hisse netde paylaþým yapmak, aman uzak olsun, hatta bu ülkede
    sn fýght clup
    Ýnanýn bir gün olsun böyle bir iddiam olmadý olmazda .
    Yanlýz bu vatandaþýn yaptýðý gibi de kýyaslma yapmasýna izin vermem.
    Onun amacý farklý elektrik olan 2 kabloyu eline almýþ birbirine vurdunmaya çalýþýyor.
    Her analiz doðru çýkacak diye bir þey yok ama olayý birisini iyi birisini kötü göstermek için SIVACI olmaya gerek yok.
    Þimdi sacro nun analizini koydum endeksle ilgili ne oldu adam bilemedi diye kötü teknikçimi hayýr oda yanýlabilir.
    Adam çýkýyor 1 twetle dolara 80-90 kuruþ koyuyor hangi teknik çi bilecek bunu anlatmaya çalýþtýk .Film benim teknikçiliðime , ön görüþüm yokmuþ , dip diyemeiþim vs vs geldi saygýlar kolay gelsin.

5.  Alýntý Originally Posted by talebe37 Yazýyý Oku
    Tartýþma bitsin diye üstad diyeyim dedim yalaka dedin.
    Yanlýþlarýný yazýnca hakaret ediyorsun.
    Sizli bizli konuþayým resmiyet olsun dedim efendi taklidi yapýyormuþum.

Ne dersem susacaksan söyle onu diyeyim de iþimize bakalým)

Sende beni istediðin yere çekme. Bugüne kadar ne sen nede Sacro yazdý diye hiçbir hisse almadým kendi kafama yataný alýp sattým.

Takipçin çok diye senin iyi bir analist olduðunu göstermez. Berat Albayrak ýnda 919 bin takipçisi var ama ne kadar zayýf bir maliye bakaný olduðunu herkes görüyor)

Vaktin benden fazla diye paylaþýmýn çok bakan oluyor tabi. Enes batur da bir sürü saçma video çekiyor oðlum izliyor diye tanýdým bende adamýn 8 milyon takipçisi var aylýk senden benden fazla kazanýyor. Þimdi bu genç süper mi yani)
    süpriz yumurta ben bu topikte basit teknikçiyim bahsettiðin kiþi damat her halde takipçisi olacak .
    Oyun sahasý burasý, diðer saydýklarýn arena kafanýn basmadýðý yollara girme kýyaslama yaparken .

Jants teknik olarak dolar bazinda dip seviyelerde.TL bazinda bahsetmiyorum bile.
    Bilanco muhtesem gelmis.Daha iyi olamazdi. Yonetimi tebrik ederim.
    Bu jants dan iyi ekmek cikar.Onumuzdeki aylar takip edelim. 70/80 TL makul goruyorum hedef fiyat olarak.
    YTD
    2023 sonu Bist 8000?

7.  Alýntý Originally Posted by talebe37 Yazýyý Oku
    Evet Sacro hocanýn bu yorumu tutmadý. Burada O da benim gibi damadýn bu kadar yetersiz bir açýklama yapacaðýný düþünmedi sanýrým

Diðer taraftan endeksin en karanlýk dönemlerinde yünsa ve son hafta petkim gibi hisseleri dip fiyatlardan net bir þekilde gideceðini öngörüp söylemesi de takdire þayan bence.

Sadece tutmayan bir yorumu yazýlýp tutan onca yorumda hakkýnýn verilmemesi hoþ olmamýþ bence.
    Benim ilk yazdýðým yazýyý dikkatli okuyun fight clup ve bulut.

Burda bir hakaret emeðe saygýsýzlýk var mý?

Ama peþine bulut efendi sürekli hakaret etti.

Teknik emeklerinize saygýsýzlýk etmedim sadece hakaret etme dedim. Peþine iyice hakaret etti.

O kadar paylaþým yaptýnýz tutmayanlar var onlara atýfta bulundum mu hiç?

Petkim Garan bile ispat et dedin diye yapýþtýrdým.

Bulut bey ben kýyaslama yapana cevap veririm yanlýþ konuþana cevap veririm diye artislik yapýyorsun ya
    Bende bana hakaret edene karþýlýk veririm.
    Sen hakaret ettikçe cevap vericem. Istersen yanýna konuyla hiç alakasý olmayan avukat fight clup gibi 20 tane daha teknikçi al.

Senin bana hakaret etme hakkýn yok ben sana ettim mi hiç geçmiþ yazýlara bak bakalým. Çok doðru adam isen önce edepli konuþ.

8.  Alýntý Originally Posted by talebe37 Yazýyý Oku
    Benim ilk yazdýðým yazýyý dikkatli okuyun fight clup ve bulut.

Burda bir hakaret emeðe saygýsýzlýk var mý?

Ama peþine bulut efendi sürekli hakaret etti.

Teknik emeklerinize saygýsýzlýk etmedim sadece hakaret etme dedim. Peþine iyice hakaret etti.

O kadar paylaþým yaptýnýz tutmayanlar var onlara atýfta bulundum mu hiç?

Petkim Garan bile ispat et dedin diye yapýþtýrdým.

Bulut bey ben kýyaslama yapana cevap veririm yanlýþ konuþana cevap veririm diye artislik yapýyorsun ya
    Bende bana hakaret edene karþýlýk veririm.
    Sen hakaret ettikçe cevap vericem. Istersen yanýna konuyla hiç alakasý olmayan avukat fight clup gibi 20 tane daha teknikçi al.

Senin bana hakaret etme hakkýn yok ben sana ettim mi hiç geçmiþ yazýlara bak bakalým. Çok doðru adam isen önce edepli konuþ.
    sacro twetter açarken bekçilik yapasýn diye seni buraya mý baðladý .
    Benim ayarýmý iyicene kaçýrýyorsun ben burada ilk msj sacro ya attým sana ne olduda havladýn ,
    Kimsin sen kýyaslamalar yapýyorsun .Topiðine yazdýðýmýz kiþi birþey dememiþ çýkmýþ yalakalýk yapacam diye oradan buradan yazýlanlarý yapýþtýrýp duruyorsun.Þimdi iþine bak yapýþkan.
    Ýnceden giydir giydir ondan sonra aðla bulut bana hakaret etti diye

Sayfa 1065/1081 ÝlkÝlk ... 6556596510151055106310641065106610671075 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •