Sayfa 111/670 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon
Arama sonucu : 5360 madde; 881 - 888 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

Alıntı Originally Posted by veliacar Yazıyı Oku
    Sayın batık bunları bilmek için müneccim olmaya gerek yok. Her gün ellerinize sağlık pasta gönderiyosunuz bizeğŸËÅ“Å*. Son bıkac aydır tahtaya kimler girmiş, piyasadaki malın ne kadarını veya yüzde kaçını almış görüyor olmanız lazım.

Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir !!!
    Mademki biliyorsun 1. paragrafta sorduklarımın cevabını senden bekliyorum....
    2.paragrafınki için cevaba gerek yok ,o dediğin gibi aslında olmaması gereken..ama bizim borsamızda olan şrfs işi...
    Son düzenleme : batık; 10-11-2017 saat: 18:33.

Hadi bakalım bu takaslardan ne anladınız,anlatın bakalım....

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Arkadaşlar neden gerildiniz.

Alıntı Originally Posted by dels Yazıyı Oku
    Arkadaşlar neden gerildiniz.
    Sence gerilen mi var,ben ce yok..herkes fikrini medeni bir şekilde beyan ediyor,gayette güzel...fikir alışverişi iyidir...

Kastım sen değildin. Hayek biraz sert yapmış oydu

Alıntı Originally Posted by dels Yazıyı Oku
    Kastım sen değildin. Hayek biraz sert yapmış oydu
    O da kendince haklı ...adama spek diyoruz...Belki de değildir.ama birkaç aydır az bir çapulcu var,kısa zaman sonra gidecek demesi adamı ister istemez huylandırıyor.nerden,nasıl bliliyor bunları...hisse eğer yükselecekse adamlar hiç bırakır gider mi...sorular..sorular..

Bunları kavramaya başladığımız zaman galiba gerçek yatırımcı olunuyor☺

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    O da kendince haklı ...adama spek diyoruz...Belki de değildir.ama birkaç aydır az bir çapulcu var,kısa zaman sonra gidecek demesi adamı ister istemez huylandırıyor.nerden,nasıl bliliyor bunları...hisse eğer yükselecekse adamlar hiç bırakır gider mi...sorular..sorular..
    sn. batik ve sn. dels ben gayet sakinim😊

takaslara bakarsaniz capulcu takiminin yavas yavas gittigini anlarsiniz. o takimin yaptigi islemler araci kurumlar da zaten o kadar acik ki, bunun icin ek bir analize gerek yok sadece gormek icin bakmak yeterli 😊

insallah iyi olacak, sakin kalin saglicakla kalin

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !!!

Sayfa 111/670 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •